MENU
ÇORUM'DA KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİLİN BARİYERLERE ÇARPTIKTAN SONRA DEVRİLMESİ SONUCU MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA 2 KİŞİ YARALANDI. (TUGAY GÖKTÜRK/ÇORUM-İHA)
Çorum'da kontrolden çıkan otomobilin bariyerlere çarptıktan sonra devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Otomobil Devrildi: 2 Yaralı

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, ÇORUM'UN OSMANCIK İLÇESİNDE BÖLGE TRAFİK KONTROL NOKTASINDA DENETLEMEYE KATILARAK VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI. (İSMAİL KABAKDERE - TUGAY GÖKTÜRK/ÇORUM-İHA)
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çorum'un Osmancık ilçesinde Bölge Trafik Kontrol noktasında denetlemeye katılarak vatandaşlarla bayramlaştı.

Bakan Soylu Osmancık’ta Trafik Denetimine Katıldı

9 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 1082 Karar Web TV

1.5 Tonluk Kurbanlık Boğa Otomobil Fiyatına Satıldı

 

1.5 TONLUK KURBANLIK BOĞA OTOMOBİL FİYATINA SATILDI  

1.5 tonluk kurbanlık boğa otomobil fiyatına satıldı.  Sungurlu’ya bağlı Arıcı köyünde hayvancılıkla uğraşan Seyfi Keyvan, ‘S-400’ ismini verdiği kurbanlık boğayı hayvan pazarında 17 bin 250 TL’ye sattı.

Her sene kurbanlık için büyükbaş hayvan yetiştirdiğini ifade eden Seyfi Keyvan, “3 yaşında ve 3 yıldır kendi çocuğum gibi bakıyorum. Aldığım günden bu zaman kadar özel olarak ilgilendim. Şu anda 1.5 ton ağırlığa ulaştı” dedi.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*