MENU
DSC07098

Kıbrıs Gazilerinin Onur Günü

ÇORUM'DA, TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN YERLEŞTİRDİĞİ PATLAYICININ İNFİLAK ETMESİ SONUCU HAYATINI KAYBEDEN 8 YAŞINDAKİ AYAZ GÜLOĞLU, SUNGURLULU ŞEHİT ASTSUBAY KIDEMLİ ÇAVUŞ YAVUZ SELİM KARAMAN İLE BİR ARADA OLDUKLARI FOTOĞRAF ORTAYA ÇIKTI. (SERKAN ŞANSEVER/ÇORUM-İHA)
Çorum'da, terör örgütü PKK'nın yerleştirdiği patlayıcının infilak etmesi sonucu hayatını kaybeden 8 yaşındaki Ayaz Güloğlu, Sungurlulu Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman ile bir arada oldukları fotoğraf ortaya çıktı.

Şehit Fotoğrafındaki Yürek Burkan Detay

17 Temmuz 2019 (0) YORUM OKUNMA: 810 Karar Web TV

15 Temmuz’da Meydanlar Doldu

 

15 Temmuz’da Meydanlar Doldu

Çorum’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla tören düzenlendi.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün  hain darbe girişiminin üçüncü yıldönümünde, yüzlerce vatandaş ellerinde Türk bayraklarıyla vatandaş kent meydanında buluştu.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle, Çorum Valiliği ve Çorum Belediyesi tarafından Hürriyet Meydanı’nda anma programı düzenlendi. Alana Türk bayraklarıyla gelen yüzlerce Çorumlu, Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı’nın şarkılarıyla mest oldu.

Konser öncesinde program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı birer konuşma yaptı.

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da yaptığı konuşmada birlik mesajları verdi.

Elinde Türk bayrağıyla kürsüye çıkan Vali Yardımcısı Recep Yüksel de “Hainlere her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu göstermek için onurla, coşkuyla toplandık” dedi.

Konuşmaların ardından konsere geçildi. Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı, Çorumlulara unutulmayacak bir gece yaşattı. Vatandaşlar, ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak şarkılara eşlik etti.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*