MENU
Eyvah Nadir’ Çorumlularla buluşacak

‘Eyvah Nadir’ Çorumlularla Buluşacak

Başkan Gelgör’den Pazar turu (1)

Başkan Gelgör’den Pazar Turu

asdasfasfgsd

14 Nisan 2019 (0) YORUM OKUNMA: 140 Gündem

‘24 Saat Desteğe Hazırız’

Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Saatcı ve Memur-Sen’e bağlı sendika başkanları Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Saatcı’nın yanı sıra Memur-Sen’e bağlı sendikaların temsilcileri katıldı. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Memur-Sen Başkanı Ahmet Saatcı sendika olarak her zaman belediye başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın yanında olduklarını belirtti.

Çorum’un ileri noktalara taşınması adına üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirten Memur- Sen İl Başkanı Ahmet Saatcı, “Memur – Sen’in kıymetleri üyeleri adına sizlere hayırlı olsun diyoruz. Çorum’umuza yapacağınız hizmetlerle şehrimizi daha ileriye götüreceğinize eminiz. Biz de memur-Sen olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Sizlerin yanındayız. 24 saat tüm hizmet kanallarımızla beraber sizlere desteğe hazırız” ifadelerini kullandı.

Memur-Sen Başkanı ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, seçim öncesinde söylediği gibi Çorum’u sendikalarla, sivil toplum örgütleriyle beraber yöneteceklerini belirtti.

Memur-Sen’in gerek Türkiye genelinde gerekse Çorum’da başarılı işlere imza attığını belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın “milyonlarca üyesiyle Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden birisisiniz. Ülkemize büyük hizmetler veriyorsunuz. Memurların haklarını savunmanın ötesinde insan haklarını, erdemi, ahlakı savunuyorsunuz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Memur-Sen’i bizler her zaman yanımızda, yakınımızda gördük, desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Aday adayıyken de, adayken de “şehrimiz beraber yönetelim” demiştik. Biz sözümüzdeyiz. Bütün sivil toplum örgütleriyle, bütün sendikalarla bu şehri beraber yönetmek, şehrin dertlerine beraber derman olmak, problemlerini beraber çözmek noktasında kararlılığımız ilk günkü gibi devam ediyor. Nazik ziyaretinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. (Haluk Söylemez)

 

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*