MENU
DİYABETİK AYAK TEDAVİSİNDE DÜNYA İLE YARIŞAN MERKEZ HİTİT ÜNİVERSİTESİ EROL OLÇOK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ DİYABETİK AYAK MERKEZİ, UZUV KAYBETME TEHLİKESİ BULUNAN HASTALARA HEM UMUT HEM DE ŞİFA DAĞITIYOR TÜRKİYE'DEKİ DÖ

Hem Umut Hem Şifa Dağıtıyor

Çorum Okuyor Projesi’nde sona doğru

Çorum Okuyor Projesi’nde Sona Doğru

İL BAŞKANI AHLATCI HEMŞİRELERİN HAFTASINI KUTLADI

15 Mayıs 2019 (0) YORUM OKUNMA: 138 Galeri, Gündem

Başkan Ahlatcı Hemşirelerin Haftası’nı Kutladı

  • İL BAŞKANI AHLATCI HEMŞİRELERİN HAFTASINI KUTLADI
    İL BAŞKANI AHLATCI HEMŞİRELERİN HAFTASINI KUTLADI
  • İL BAŞKANI AHLATCI HEMŞİRELERİN HAFTASINI KUTLADI
    İL BAŞKANI AHLATCI HEMŞİRELERİN HAFTASINI KUTLADI


Başkan Ahlatcı Hemşirelerin Haftası’nı Kutladı

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası dolayısıyla Çorum Sağlık İl Müdürlüğünü ziyaret ederek burada görev yapan Hemşire ve ebelerin hemşirelik haftası’nı kutladı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, zor şartlar altında büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getiren hemşirelerin, insan sağlığı için verdikleri bu onurlu hizmet, övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak ettiklerini söyledi.

Yusuf Ahlatcı, hemşirelerin, “kişi ve toplum sağlığının korunarak hasta bakımının bilimsel yöntemler, özveri, sabır ve şefkatle sağlanması hususunda, ‘önce insan’ diyerek topluma hizmeti ilke edinmiş, insan sağlığı için önemli ve kutsal bir görev ifa eden hemşirelerimiz, yerine getirdikleri bu kutsal görevle hiçbir ayrım gözetmeksizin, birey, aile ve topluma, sağlıklarını kazandırmak için çalışır. Zira onlar, insan sağlığından daha önemli ve öncelikli hiçbir şey olmadığını çok iyi bilirler.”dedi.

Ahlatcı, “İnsan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu tüm hemşirelerimizin “12-18 Mayıs Hemşireler Haftası bu vesileyle kutlar, görevlerinde üstün başarılar dilerken, tüm insanlarımız için esenlik dolu bir gelecek temenni ederim.” şeklinde konuştu. (Haluk Söylemez)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*