MENU
POLİSTEN FİLM GİBİ KOVALAMACA ÇALDIKLARI OTOMOBİLLE KAÇAN 2 KİŞİ POLİS TARAFINDAN KISKIVRAK YAKALANDI ÇALINTI OTOMOBİLLE KAZA YAPTILAR LASTİĞİ KOPAN ARAÇLA 2.5 KİLOMETRE 3 TEKER ÜZERİNDE KAÇTILAR

Polisten Film Gibi Kovalamaca  

Protokol esnafla iftarda buluştu (1)

Çorum Protokolü Esnafın İftarında Buluştu

22 Mayıs 2019 (0) YORUM OKUNMA: 1279 Karar Web TV

Ahlatcı’dan Havaalanı Açıklaması

AHLATCI’DAN HAVAALANI AÇIKLAMASI

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum’un ihracatta Amasya ve Yozgat’a fark atmasına rağmen Havaalanı ve Demiryolu yatırımlarının yapılmamasını eleştirdi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum’daki basın kuruluşlarının temsilcileriyle iftarda bir araya geldi. İftara, AK Partili yöneticiler, Çorum’daki televizyon, gazete, ve internet haber sitelerinin temsilcileri katıldı.

Ahlatcı iftar yemeğinin ardından Çorum’u ilgilendiren önemli konularda açıklamalarda bulunarak, havaalanı, demiryolu, askeri birlik, savunma sanayi ve devlet hastanesinin yeniden hizmete açılmasıyla ilgili konularda son gelişmeleri değerlendirdi.

Çorum’u Yozgat ve Amasya ile kıyaslayan Ahlatcı, komşu illerde olan havaalanı ve demiryolunun, sanayisi gelişmiş, ihracatı ve nüfusu daha çok olan Çorum’a yapılmamasını haksızlık olarak değerlendirdi.  Ahlatcı “Biz Anadolu kaplanıyız, Anadolu kedisi değiliz” diyerek hak ettiğimiz yatırımların Çorum’a kazandırılması konusunda kararlı olduklarını vurguladı.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*