MENU
1.5 TONLUK 'S-400' 17 BİN 250 TL'YE SATILDI SUNGURLU'DA 1.5 TONLUK KURBANLIK BOĞA İKİNCİ EL OTOMOBİL FİYATINA SATILDI

‘S-400’ Araba Fiyatına Satıldı

BİBERONDA BULUNAN SÜTLE KEDİ YAVRULARINI KURTARDI

Aç Kalan Kedileri Kurtardılar

Ailem mutlu zihnim mutlu’ (4)

9 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 504 Galeri, Gündem

‘Ailem Mutlu Zihnim Mutlu’

 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (6)
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (6)
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (7)
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (7)
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (8)
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (8)
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (1)
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (1)
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (2)- ahmet sami ceylan
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (2)- ahmet sami ceylan
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (3)
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (3)
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (4)
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (4)
 • Ailem mutlu zihnim mutlu’ (5)- yusuf ahlatcı
  Ailem mutlu zihnim mutlu’ (5)- yusuf ahlatcı

‘Ailem Mutlu Zihnim Mutlu’

Çorum’da engelli öğrenciler için hazırlanan “Ailem Mutlu Zihnim Mutlu” projesinin açılışı yapıldı.

Çorum Özel Eğitime Muhtaç Spastik Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Derneği öncülüğünde Çorum Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü ve Çorum Müftülüğü tarafından hazırlanan proje kapsamında kentteki zihinsel engelli öğrencileri ve ailelerine eğitim verilecek. Yine proje kapsamında annelere plates ve aerobik, nakış, beslenme ve doğru yemek pişirme kursları, babalara yönelik çocuklarıyla birlikte halı saha maçları, engelli çocuklara yönelik de kurslar, geziler ve etkinlikler düzenlenecek.

Proje kapsamında Zübeyde Hanım Özel Eğitim dün açılış töreni gerçekleştirildi. Törene, Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, İl Defterdarı Durak Sercan, İl Sağlık Müdürü Dr. Ömer Sobacı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Kır, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, engelli öğrenciler ile velileri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda projeyle ilgili bir sunum yapıldı. Ardından Neslihan Hüsülüoğulları bir konuşma yaptı.

 

“Engellilerimize Önem Veriyoruz”

Daha sonra kürsüye AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, çıktı. 17 yıllık AK Parti iktidarında engellilere yönelik birçok hizmetin hayata geçirildiğini vurgulayan Başkan Ahlatcı, “Bu projeye desteklerinden dolayı Müftülüğümüze, Sağlık Müdürlüğümüze, Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. AK Parti hükümeti olarak engellilere önem veriyoruz. 17 yıllık hükümetimiz süresince 521 engelli kardeşimize evde bakım hizmeti verdik. Ülke genelinde 100’e yakın rehabilitasyon merkezinde 7 bin kardeşimiz bu hizmetten faydalanıyor. Özel bakım hizmetleri kapsamında da 16 bin kardeşimiz hizmet alıyor. Elbette her mücadele, her gayret önemlidir. Ama zihinsel ve bedensel engellilere verilen emek, 24 saatini ve ömrün tamamını kapsaması nedeniyle her türlü övgünün üzerindedir” diye konuştu.

 

“Biz Yanınızdayız”

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan da görevlerinin destek olmak olduğunu dile getirerek, “Her türlü talebinizde yanınızdayız” dedi. Ceylan, “Önemli olan bizim yarınımızın ne olacağı. Birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu yavrularımız bizim de yavrularımız. Sadece bu dernek adına değil, diğer derneklere de elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Ne zaman neye ihtiyacınız olursa biz buradayız. İktidarımızın yaptıklarını biliyorsunuz. 24 saat telefonumuz açık. Eğer aramazsanız benim vebalim sizin boynunuza olsun. Derneklerin beraber çalışması gerekiyor. Bu birlikteliği görmek istiyoruz. Ortak projeler oluşturun. Ama unutmayalım ki bunu sağlayan da bir kişidir. Bize bu fırsatları veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” ifadelerini kullandı.

Ceylan’ın konuşmasının ardından projeye verdiği destek nedeniyle AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür plaketi verildi.

Daha sonra protokol üyeleri engelli öğrenciler ve aileleriyle birlikte pasta kesti.

Açılış töreni, kokteylin ardından sona erdi. (Çağrı UZUN)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*