MENU
Rakibi adeta sahadan sildik’

‘Rakibi Adeta Sahadan Sildik’

9 ekim 2019-2.qxd

09 EKİM 2019

9 Ekim 2019 (0) YORUM OKUNMA: 228 Galeri, Gündem, Spor

Antalyaspor, Onur Tekin’i İzliyor

  • Antalyaspor, Onur Tekin’i izliyor
    Antalyaspor, Onur Tekin’i izliyor
  • Antalyaspor, Onur Tekin’i izliyor
    Antalyaspor, Onur Tekin’i izliyor
  • Çorumspor’da transfer bitmez’
    Çorumspor’da transfer bitmez’

Antalyaspor, Onur Tekin’i İzliyor

Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, takımın genç ve başarılı kalecisi Onur Tekin’i Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un izlediğini açıkladı.

Dün Başkent Akademi ile oynanan maçın ardından sorularımızı yanıtlayan Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Onur Tekin’in İstiklal Marşı’nı söylediği anları değerlendirdi. Özcan, “Her Türk gibi ben de çok mutlu oldum. Onur Tekin öyle motive oluyor. Hoşumuza gidiyor” diye konuştu.

 

3-4 MAÇTIR ANTALYASPOR İZLİYOR

3-4 maçtır Onur Tekin’i Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un izlediğini, dünkü maçta da Antalyaspor’dan bir ekibin başarılı kaleciyi incelediğini dile getiren Başkan Özcan, “Bugün de Antalyaspor Onur Tekin’i izliyor. 3-4 maçtır izlediklerini söylediler. Bugün de Onur Tekin’i izlemek için geldiler. İnşallah Yeni Çorumspor kendisi birinci lige çıkar. Hedefimiz bu ama böyle genç kardeşlerimizi Süper Lig’den izlemeye geldiklerinde de çok mutlu oluyoruz. Bugün sahada 4-5 tane Çorumlu vardı. Bu beni son derece mutlu ediyor. Onur Tekin’e de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. (Abdulkadir Söylemez)

 

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*