MENU
Atatürk Anadolu’dan türkü tadında gece (1)

Atatürk Anadolu’dan Türkü Tadında Gece

CHP’liler, İmamoğlu’na destek için İstanbul’da (2)

CHP’liler, İmamoğlu’na Destek İçin İstanbul’da

16 Haziran 2019 (0) YORUM OKUNMA: 322 Galeri, Gündem

Başkan Gür, Sporcularla Buluştu

  • Başkan Gür, sporcularla buluştu (4)
    Başkan Gür, sporcularla buluştu (4)
  • Başkan Gür, sporcularla buluştu (5)
    Başkan Gür, sporcularla buluştu (5)
  • Başkan Gür, sporcularla buluştu (1)
    Başkan Gür, sporcularla buluştu (1)


Başkan Gür, Sporcularla Buluştu

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) tarafından organize edilen Orta Kuşak Futbol Turnuvası’nda mücadele eden sporcularla bir araya geldi.

Başkan Gür, beraberinde Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun ve Ayakkabıcılar ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer’le birlikte Mimar Sinan Semt Sahası’nda oynanan Orta Kuşak Futbol müsabakasında Hattuşaspor – ÇESOB ile Arda Orman Ürünleri arasında oynanan karşılaşmayı izledi.

Sanayi esnafından Niyazi Bulut’un antrenörlüğünü yaptığı Hattuşaspor – ÇESOB Futbol Takımı’nın farklı galip geldiği maçın ardından futbolcularla hatıra fotoğrafı çektiren Recep Gür, daha sonra soyunma odasına geçerek, sporculara kurum olarak imkanları ölçüsünde destek sözü verdi.

Başkan Gür, gençlik yıllarında kendisinin de futbol oynadığını ve bazı kulüplerde yöneticilik yaptığını belirterek, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunun da unutulmaması gerektiğini kaydetti. (Haber Merkezi)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*