MENU
HAYVANCILIĞI KALKINDIRACAK 19 PROJE BAKANLIĞA EMANET (3)

Hayvancılığı Kalkındıracak 19 Proje Bakanlığa Emanet

Her zaman yanınızdayız’ (1)

‘Her Zaman Yanınızdayız’

15 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 320 Galeri, Gündem

‘Bir ve Beraber Olursak Bizi Kimse Parçalayamaz’

 • Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (3)
  Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (3)
 • Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (4)
  Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (4)
 • Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (5)
  Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (5)
 • Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (1)
  Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (1)
 • Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (2)
  Bir ve beraber olursak bizi kimse parçalayamaz’ (2)


‘Bir ve Beraber Olursak Bizi Kimse Parçalayamaz’

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın geleneksel Kurban Bayramı kutlaması çok sayıda davetlinin katılımıyla birlik ve beraberlik içinde gerçekleşti. Kurban Bayramı’nın 4. günü düzenlenen bayramlaşma programına oda üyeleri de yoğun ilgi gösterdi. Bayramlaşma programında oda başkanı Tahsin Şahin misafirleriyle yakından ilgilendi.

Kurban Bayramı dolayısıyla Kamyoncular Garajı’nda düzenlenen ve oda üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve yönetim kurulu üyeleri ve Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ile Belediye Meclisi üyeleri  ve Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Kılıç katıldı.

İslam aleminin Kurban Bayramını kutlayarak hayırlara vesile olmasını dileyen Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, dini ve milli bayramların, toplumsal birlikteliği sağladığını belirtti. Şahin, ‘’Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma programında bu yılda oda üyelerimiz ile bir araya geldik. Bizleri kırmayıp davetimize icabet Milletvekilimiz Sayın Ahmet Sami Ceylan’a, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile yönetim kurulu üyelerine ve oda üyelerimize teşekkür ediyorum. Kurban bayramının,  ülkemize, büyük milletimize, İslam alemine, bütün insanlığa mutluluk, huzur ve başarı getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ise ‘’Bugün burada Kurban Bayramı vesilesiyle nakliyeci ve kamyoncu esnafımız ile bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlarda bir arada olmak dileğiyle bütün esnafımızın bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

İslam ülkelerinde oynanan oyunlara değinen Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise; ‘’Hepimiz aynı gemideyiz. Tüm İslam coğrafyasına baktığınızda iç karışıklıklar yaşandığını göreceksiniz. Mısır, Suriye, Irak bunlardan sadece birkaçı, ülkemiz öyle bir öneme sahip ki bizler birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece bizi kimse parçalayamaz. Bayramlarda bu birlik ve beraberliğin perçinlendiği günlerdir. Bugün burada kamyoncu ve nakliyeci esnafımız ile hep birlikte bayramı kutluyoruz. Bu birlikteliğin hiçbir zaman bitmemesi dileğiyle hepinizin bayramını kutluyorum’’ dedi. (Mahmut Emin Söylemez)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*