MENU
‘Çorum'u Unutmadık, Unutturmayacağız’ (8)

Çorum Olaylarında Hayatını Kaybedenler Anıldı

HİTİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI-KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. NURCAN BAYKAM, YAZ AYLARI İLE BİRLİKTE KIRIM KONGO KANAMALI ATEŞİ (KKKA) VAKALARININ GÖRÜLMEYE BAŞLANDIĞINI BELİRTEREK VATANDAŞLARI UYARDI. (MUHAMMED MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)
Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Enfeksiyon Hastalıkları-Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurcan Baykam, yaz ayları ile birlikte Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) vakalarının görülmeye başlandığını belirterek vatandaşları uyardı.

Uzmanlardan Kene Uyarısı

5 Temmuz 2019 (0) YORUM OKUNMA: 826 Karar Web TV

Çorum Olaylarının Yıldönümünde Kardeşlik Mesajları

 

 

Çorum Olaylarının Yıldönümünde Kardeşlik Mesajları

Çorum olaylarının 39’uncu yıldönümünde toplumun her kesimi tarafından birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları  verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi, Çorum olaylarının yıldönümü nedeniyle panel düzenledi. Panele konuşmacı olarak 16.Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk ve Avukatı Sadık Eral katıldı. Paneli vatandaşların yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, STK temsilcileri ve mahalle muhtarları  da izledi.

Panelin açılış konuşmasını CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi yaptı. Yaşanan olayların Çorum’daki etkisinin halen devam ettiğini dile getiren Tüfekçi, aynı acıların yaşanmaması için 39 yıl önce yaşananlardan ders çıkarılması gerektiğini ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat da panel öncesinde yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Çorum eski Milletvekili Adnan Türkoğlu’nun yönettiği panelde Gazeteci Saygı Öztürk, Avukatı Sadık Eral ve Adnan Türkoğlu konuşma yaptı.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*