MENU

Ahlatcı’dan Havaalanı Açıklaması

Çorum’u dolu vurdu (1)

Çorum’da Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağdı

23 Mayıs 2019 (0) YORUM OKUNMA: 966 Karar Web TV

Çorum Protokolü Esnafın İftarında Buluştu

 

ÇORUM PROTOKOLÜ ESNAFIN İFTARINDA BULUŞTU

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Çorum protokolü ile esnaf temsilcilerini iftar yemeğinde buluşturdu. Esnaf Odaları Birliği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Reha Metin Alkan, Jandarma Komutanı Abdurrahman Başbuğ, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Kurum Müdürleri, Oda ve Dernek Temsilcileri ile esnaf katıldı.

ÇESOB Başkanı Recep Gür, misafirlerini Birlik yöneticileriyle birlikte ayakta karşılarken, daha sonra ezanın okunmasıyla birlikte hep birlikte iftar yapıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar eşliğinde yenilen iftar yemeğinin ardından teşekkür konuşması yapan ÇESOB Başkanı Recep Gür, iftara katılın davetlilere teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı. Halil İbrahim Aşgın da yaptıkları konuşmalarda, esnaf ve sanatkarlarla bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*