MENU
İSTANBUL YEREL SEÇİMLERİNE ÇORUM TEŞKİLATLARINDAN DESTEK AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANI YUSUF AHLATCI; "İSTANBUL SEÇİMLERİNE KARGI İLÇEMİZ YETER''

Ahlatcı İstanbul’daki Kargılılar’dan Destek İstiyor

TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ GÜZERGAHLARI ARASINDA YER ALAN VE KARADENİZ BÖLGESİ'Nİ İÇ ANADOLU'YA BAĞLAYAN ALAN KIRKDİLİM YOLUNDA ÇALIŞMALAR HIZLA İLERLİYOR. (İSMAİL KABAKDERE - MUHAMMED MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

Kırkdilim Tünelleri 570 Milyon’a Mal Olacak

30 Mayıs 2019 (0) YORUM OKUNMA: 1190 Karar Web TV

Çorum’da En Çok Atık Pil Toplayan Okullara Ödül

 

ÇORUM’DA EN ÇOK ATIK PİL TOPLAYAN OKULLARA ÖDÜL

Çorum’da en çok atık pil toplayan okullar ve öğrenciler Çorum Belediyesi tarafından ödüllendirildi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde ödül töreni düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, 2018 yılında 2,5 ton olan atık pil toplama miktarının 2019 yılında 3,5 tona çıktığını belirerek, “Önümüzdeki yıl hedefimiz 10 tondur” dedi.  Atık pilin doğaya verdiği zarara vurgu yapan Aşgın, tüm okulların bu kampanyaya destek vermesini istedi.

Tören sonunda Çorum’da en çok atık pil toplayan Bahçelievler İlkokulu’na, masa tenisi seti hediye edildi.  İkinci olan Mukadder Akaydın İlkokulu’na spor seti, üçüncü Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’na da satranç seti armağan edildi. Ayrıca kampanyaya katılıp dereceye giren okullara da “Çevre Dostu” unvanı verildi. Öğrencilere ise kitap armağan edildi.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*