MENU
ÇORUM'DA BİR KADIN AYRI YAŞADIĞI EŞİ TARAFINDAN SİLAHLA VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ. (MUHAMMED MUTTALİP YALÇIN - TUGAY GÖKTÜRK/ÇORUM-İHA)
Çorum'da bir kadın ayrı yaşadığı eşi tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Konuşmak İçin Çağırdığı Eşini Tabancayla Vurdu

AW537016_01-650x330

Kent Park’ın İsmi ‘Millet Bahçesi’ Oldu

2 Temmuz 2019 (0) YORUM OKUNMA: 901 Karar Web TV

Çorum’daki Kadın Cinayetinde 3 Kişi Tutuklandı

 

Çorum’daki Kadın Cinayetinde 3 Kişi Tutuklandı

Çorum’daki kadın cinayetiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Ayrı yaşadığı eşini tabancayla vurarak öldüren Selim Şişman cinayetten, genç kızın anne ve babası da azmettiricilik suçundan tutuklandı.

Aşık Mahsuni Şerif Parkı yakınlarında,  ayrı yaşadığı 20 yaşındaki eşi Gökçen Şişman’ı tabancayla vurarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan Selim Şişman ile kızın annesi Neslihan ve babası Yaşar Şişman ile Sevcan Ş.’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, adliyeye sevk edildi.

Zanlılardan Selim Şişman’ın, savcılıktaki sorgusunda, eşiyle bir süredir ayrı yaşadığını ve kendisiyle barışmak için Zonguldak’tan Çorum’a geldiğini ifade ederek, “Kendisiyle barışmak için kayınvalidem ve kayınpederimi de yanıma alıp Çorum’a geldim. Barışmak istemediğini söyleyince çocuğumu almak istedim. O sırada tartıştık. Ben de korkutmak için tabancayla ateş ettim. Mermi isabet edince de yaralandı. Sonra araca bindirip hastaneye götürürken polisler bizi durdurdu.” diye konuştu.

Genç kızın annesi Neslihan ve babası Yaşar Şişman da ifadelerinde, ayrı yaşayan kızları Gökçen ile damatları Selim Şişman’ı barıştırmak için Çorum’a geldiklerini, Şişman’ın kızlarını öldüreceğinden bilgilerinin olmadığını söylediler.

Sevcan Ş. ise genç kızın Çorum’daki adresini, barışmak için kente gelen eşi ile ailesine kendisinin verdiğini, ancak olayın böyle sonuçlanacağını tahmin etmediğini iddia etti.

Savcılıktaki sorgularının ardından mahkemeye sevk edilen zanlılardan Selim Şişman, “kasten öldürmek” suçundan, Neslihan ve Yaşar Şişman da “azmettirme” suçlarından tutuklandı. Sevcan Ş. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*