MENU
senay-gungor

En Büyük Engel Eğitim

sabiha-casin-yazilari

Yürüyün!!! İlk Hedefiniz Kadın Günleri

Kadir Şimşek

5 Mart 2018 (0) YORUM OKUNMA: 8059 Kadir Şimşek Yazıları, Köşe

Dizleriniz Durmuş, Çeneleriniz Düşmüş

Dizleriniz Durmuş, Çeneleriniz Düşmüş

Geçtiğimiz hafta Aydınsporla 0-0 berabere kalan Çorum Belediyespor son sıradaki Arsinspor’a ilk yarıda yediği gollerle 3-2 yenildi. Bakın bu takım 3. Lige çıktığından beri her yıl sil baştan yapılıyor.  Hocası, futbolcusu, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyet yardımcılarına kadar değiştiriliyor. Takım oturana kadar zaten şampiyon belli oluyor. Playoff da da ilk turda eleniyoruz.

Oysa iskelet korunsa, nokta transferler yapılsa, hem onca masraf olmaz, hem altyapıya daha çok yatırım yapılabilir.

Sayın Başkan Zeki Gül’ün olaya el koyması önce Teknik Direktör Yusuf Tokuş hocayı görevden alması gerekiyor. Sıralamada kendi altındaki ve üstündeki takımlara haftalardır puanlar dağıtan bir takım şampiyon olurmu.

Sürekli puan ve puanlar kaybeden bir takım diyelim ki playoff a kaldı, kimi eleyecek. Bitmedi, yüreğini  ve ruhunu ortaya koyan futbolcularla diğerlerini birbirinden ayırmak gerekir. Formayı üzerinde taşıyamayan içini dolduramayanlarla  yolu ayırmak, onları yollamak gerekiyor. Dedeman’da yatıyorsunuz, paranızı tıkır tıkır alıyorsunuz, sizdeki keyif 2. Lig takımlarının oyuncularında yok.

Haftalardır galibiyet yüzü görmemiş olan son sıradaki takıma farklı yenilin. Bu utanç size yeter. Yine top patlaktı, saha ıslaktı, hakem kötüydü vb. bahanelere sığınmayın, artık taraftar size inanmıyor. Paradan başka bir şey bilmiyorsunuz. Bu kafayla çok kulüp gezersiniz. Sizin dizleriniz durmuş, çeneleriniz düşmüş.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*