MENU
Hattuşa’da ‘Hitit Mahallesi’ keşfedildi (2)

Hattuşa’da ‘Hitit Mahallesi’ Keşfedildi

Bağımlılıklara karşı en güçlü kalkan aile’ (1)

‘Bağımlılıklara Karşı En Güçlü Kalkan Aile’

En yaşlı üyeye ziyaret (1)

10 Eylül 2019 (0) YORUM OKUNMA: 92 Gündem

En Yaşlı Üyeye Ziyaret

En Yaşlı Üyeye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) kuruluşunun 96’ncı yıldönümü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender tarafından partinin Çorum Merkezde yaşayan en yaşlı üyesi 90 yaşındaki Meryem Dolgun evinde ziyaret edildi. Ziyarette Merkez İlçe Sekreteri Ali Rıza Aydoğdu ile Eğitim Sekreteri Mustafa Eker de yer aldı.

Ziyarette Merem Dolgun’un sağlık durumu hakkında da bilgi alan İsmail Kalender, “İlerlemiş yaşına rağmen ülke gündemini yakından takip ettiğini ve güncel siyasi konular ile ilgili görüşleri bulunduğunu gördük, gururlandık.” dedi.

Atatürk’ün, ‘Benim iki eserim var; birisi Cumhuriyet, diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir’ dediğini hatırlatan Kalender, “9 Eylül 1923’te kurulan Cumhuriyet Halk Partisi’nin, 96 yıldır ayakta olmasının nedeni sizlersiniz. Parti üyemiz Meryem Dolgun’un şahsında 70, 80 Yaşını geçmiş tüm parti büyüklerimin ellerinden öpüyorum. Partimizin en genç üyesinden en yaşlı üyesine bu gurur hepimizin. 96. yaş günümüz kutlu olsun” dedi.

Üyesi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin kendisini hatırlayarak ziyaret etmesinden duygulandığı gözlenen Meryem Dolgun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyarette bulunanlara tek tek teşekkür etti ve başarı dileklerini iletti.

Ziyarette, İsmail Kalender tarafından Meryem Dolgun’a Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. Kuruluş yıl dönümü hatırası olması için Atatürk tablosu üzerinde yer alan bir saat hediye edildi. (Haluk Söylemez)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*