MENU
Alaca-Zile yolunda kaza 3 yaralı

Alaca-Zile Yolunda Kaza: 3 Yaralı

Uykusuz ve yorgun araç kullanmayın’

‘Uykusuz Ve Yorgun Araç Kullanmayın’

9 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 463 Galeri, Gündem

‘Her Türlü Desteği Vereceğiz’

  • Her türlü desteği vereceğiz’ (2)
    Her türlü desteği vereceğiz’ (2)
  • Her türlü desteği vereceğiz’ (1)
    Her türlü desteği vereceğiz’ (1)


‘Her Türlü Desteği Vereceğiz’

Sağlık-Sen Çorum Şube başkanı Ahmet Saatcı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hitit Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Ali Osman Öztürk’ü ziyaret etti.

Saatcı ziyarette yaptığı konuşmada, İlimize hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılara diliyoruz. Rektör hocamızın Reha hocamızdan aldığı hizmet bayrağını çok daha yukarılara taşıyacağını, Hitit Üniversitesi’ne çok ciddi katma değer sağlayacağını, üniversitemizi tercih edilen üniversite haline getirmek için her türlü özverili çalışmayı yapacağına inanıyoruz. Sağlık-Sen olarak ilkemiz; Şehrimize bulunduğu konum itibariyle samimi bir şeklide hizmet edene, çalışana, çalışanlara, çalışmak isteyenlere elimizden gelen her türlü desteği vermek ve yardımı yapmaktır. Kim Çorum’a bir çivi çakarsa, katma değer sağlar, hizmet ederse minnet duygularımızı ifade etmekten kaçınmayız. Şunu çok iyi biliyoruz ki çalışana, hizmet edene Allah’ta kulu da yardım ediyor. Yeter ki biz çalışalım. Rektör hocamıza tekrar yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor,, ülkemize ve şehrimize hizmette üzerimize düşen her konuda kendilerinin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum” dedi..

Rektör Ali Osman Öztürk’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, nazik davranışları dolayısıyla Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*