MENU
çarşamba pazarı (10)

Ekonomik Sıkıntılar Pazarları da Etkiledi

Hürriyet Meydanı’nda 30 Ağustos coşkusu (6)

Hürriyet Meydanı’nda 30 Ağustos Coşkusu

30 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 983 Karar Web TV

Hükümlüler Çevre Temizliği Yaptı

 

HÜKÜMLÜLER ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTI

Çorum’da denetimli serbestlik hükümlüleri çevre temizliği yaptı. Adalet Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yürüttüğü proje kapsamında ülke genelinde eş zamanlı olarak,  Denetimli Serbestlik hükümlülerinin katılımıyla çevre temizliği gerçekleştirildi. Çorum’da da denetimli serbestlik müdürlüğü tarafından Çomar barajı çevresindeki mesire alanında temizlik yapıldı.

Hükümlülerin temizlik faaliyetleri sırasında Çorum Valisi Mustafa Çiftçi de bölgede incelemelerde bulundu. Vali Çiftçi’ye Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca da eşik etti.

Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturulmasını amaçladıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da piknikçilere de çağrıda bulunarak mesire alanlarının temiz bırakılmalarını istedi.

Vali Mustafa Çiftçi çevre temizliği konusunda mesaj verdi. Çiftçi “Vatandaşlarımız kendilerinden sonra başkalarının da buradan istifade edeceğini düşünerek temiz bıraksınlar” dedi.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*