MENU
Aşgın Hizmetlerimizde adil ve eşit olacağız (1)

Aşgın: Hizmetlerimizde Adil ve Eşit Olacağız

Eyvah Nadir’ Çorumlularla buluşacak

‘Eyvah Nadir’ Çorumlularla Buluşacak

Kavuştu'dan Şen'e hayırlı olsun ziyareti (1)

14 Nisan 2019 (0) YORUM OKUNMA: 97 Gündem

Kavuştu’dan Şen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Kurucularından 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Zeki Şen, mazbatasını alıp yeni dönemine başlamasının ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Zeki Şen, “Güzel bir seçim dönemini geride bıraktık.  Tüm vatandaşlarımıza ulaştık. Halkımızın teveccühünü aldık. Bundan sonraki süreçte vatandaşımızın güvenini boşa çıkartmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kargı’da hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartacağız. Bu dönem Kargı için çok daha başarılı işlerin hayata geçirildiği bir dönem olacak” diye konuştu.

“Seçimden Alnımız Ak, Başımız Dik Çıktık”

AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu da yeni dönem için başarılar dileyerek, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde gerek Kargı’da gerekse Çorum’da başarılı bir sonuç elde ettik. Zeki Şen Başkanımızın, teşkilatlarımızın ve milletvekillerimizin gayreti ile seçimden alnımız ak, başımız dik bir şekilde çıktık. İnşallah bundan sonrasında da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edip, hem Kargı’yı hem de Çorum’u çok güzel hizmetler ile buluşturacağız. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, hükümetimizin destekleri ile önümüzdeki 5 yılı çok daha güzel ve verimli şekilde geçireceğimizden eminim. Başkanımız Zeki Şen’i tebrik ediyor, ikinci döneminin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kavuştu’ya Özel Teşekkür

Nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ileten Başkan Zeki Şen “Vekilime ziyaretleri için çok teşekkür ederim, beni onore ettiler. Seçim maratonu boyunca şahsıma verdiği büyük destekten dolayı ve siyasî deneyimleriyle bana bu zorlu süreçte yol gösterdiği için kendisine çok teşekkür ederim” diye konuştu. (Haber Merkezi)

 

 

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*