MENU
ÇORUM'UN OSMANCIK BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN PIRLANTA PİRİNÇ FESTİVALİ'NDE BİR İLKE İMZA ATILDI. (MUHAMMED MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)
Çorum'un Osmancık Belediyesi tarafından düzenlenen Pırlanta Pirinç Festivali'nde bir ilke imza atıldı.

Paraşütte Osmancık Pilavı Yediler

Osmancık Güreşleri Kırkpınar’ı Aratmadı

7 Ekim 2019 (0) YORUM OKUNMA: 627 Karar Web TV

Kayıp Emekli Polis Ölü Bulundu

 

Kayıp Emekli Polis Ölü Bulundu

Çorum’da hakkında kayıp ihbarı yapılan emekli polis memuru ölü bulundu. Bir aydır aranan polis emekli polis memuru kafasından vurulmuş halde su kuyusunda bulundu.

Çorum Şehitliği karşısındaki açık arazide bulunan bir su kuyusunda ceset olduğunu gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi.İhbar üzerine olay yerine gelen ve inceleme başlatan polis ekipleri, cesedin, ailesi tarafından yaklaşık bir ay önce hakkında kayıp ihbarında bulunulan 68 yaşındaki emekli polis memuru Mustafa Boyraz’a ait olduğunu tespit etti.

Cenazesinin baş bölgesinde bir adet mermi çekirdeği bulunan emekli polis memurunun, intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.Emekli polis memurunun cenazesi, savcı incelemesinin ardından otopsi için Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*