MENU
KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARI ÇORUM BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN 36. ULUSLARARASI HİTİT FUAR VE FESTİVALİ'NDE BULUŞTU. (MUHAMMED MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)
Klasik otomobil tutkunları Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen 36. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali'nde buluştu.

Klasik Otomobil Tutkunları Çorum’da Buluştu

66950378_435593797285937_3863972335778267136_o

15 Temmuz’da Meydanlar Doldu

16 Temmuz 2019 (0) YORUM OKUNMA: 825 Karar Web TV

Kıbrıs Gazilerinin Onur Günü

 

Kıbrıs Gazilerinin Onur Günü 

Kıbrıs Barış Harekatına katılan Çorumlu gazilere  Milli Mücadele Madalyası ve Beratı verildi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından, 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatına katılan gaziler için hazırlanan Milli Mücadele Madalyası ve Beratı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü’nün düzenlediği törenle Çorumlu gazilere verildi.

Milli Mücadele Madalyası ve Beratı tevcih töreni Hürriyet Parkı’ndaki gaziler derneği önünde yapıldı.

Törene, Vali Yardımcıları Recep Yüksel, Murat Çağrı Erdinç, Garnizon Komutanı Personel Albay Çetin Öcal, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler il Müdürü Levent Tuzcu ve gaziler katıldı.

Saygı durulu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını Muharip Gaziler Derneği Başkanı Muharrem Gül yaptı.

Törende de konuşan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, gazilere verdikleri önemden bahsetti.

Vali Yardımcısı Recep Yüksel de konuşmasında, vatanımızın birliği ve bayrağımız söz konusu olduğunda Türk milletinin hey şeyi yapabilecek güçte olduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından  Kıbrıs Barış Harekatına katılan Çorumlu 62  gaziye Milli Mücadele Madalyası ve Beratları, protokol tarafından verildi.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*