MENU
Sungurlu’da incelemelerde bulundu (1)

Sungurlu’da İncelemelerde Bulundu

Ali Kınık, 14 Ağustos’ta İskilip’e geliyor

Ali Kınık, 14 Ağustos’ta İskilip’e Geliyor

9 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 487 Galeri, Gündem, İlçe Haberleri

Oğuzlar’da Belediye Personeline Jest

  • Oğuzlar’da belediye personeline jest (2)
    Oğuzlar’da belediye personeline jest (2)
  • Oğuzlar’da belediye personeline jest (3)
    Oğuzlar’da belediye personeline jest (3)
  • Oğuzlar’da belediye personeline jest (1)
    Oğuzlar’da belediye personeline jest (1)


Oğuzlar’da Belediye Personeline Jest

Oğuzlar Belediyesi’nde Kurban Bayramı öncesinde Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım başkanlığında Altın Koz Tesislerinde belediye personeli ile yapılan toplantı bayram sevinci yaşattı.

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, belediye meclis üyeleri ve belediye personellerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda belediye personellerinin ikramiyeleri verildi.

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, “31 Mart Yerel Seçimleri ile göreve geldiğimizde ilk yaptığımız çalışmaların başında ‘İşçinin ücretini alnının teri kurumadan ödeyiniz’ diyen Peygamber Efendimiz Hz Muhammed’in ümmeti olarak sizlerin geçmiş dönemden kalıp ödenmeyen ikramiyelerini ödedik.Bu dönemde de  ikramiyelerinizi bayram öncesi ödeyerek erken bayram yaşatmak istedik. İlçemize hizmet adına yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. İşçisi, memuru, müdürü ile bir bütün olan belediyemizde sizlerle hep beraber daha nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin Rabbim. Hepinizin kurban bayramını şimdiden kutluyorum” dedi.  (Haber Merkezi)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*