MENU
CHP’liler, İmamoğlu’na destek için İstanbul’da (2)

CHP’liler, İmamoğlu’na Destek İçin İstanbul’da

kent meydanı çalışma (2)

Yapboz Meydanı

16 Haziran 2019 (0) YORUM OKUNMA: 345 Galeri, Gündem

Park Ve Bahçeler Araç Filosunu Güçlendirdi

  • Park ve bahçeler araç filosunu güçlendirdi (2)
    Park ve bahçeler araç filosunu güçlendirdi (2)
  • Park ve bahçeler araç filosunu güçlendirdi (3)
    Park ve bahçeler araç filosunu güçlendirdi (3)
  • Park ve bahçeler araç filosunu güçlendirdi (1)
    Park ve bahçeler araç filosunu güçlendirdi (1)


Park Ve Bahçeler Araç Filosunu Güçlendirdi

Mart ayında ihalesi gerçekleştirilen traktörler düzenlenen törenle Çorum Belediye Başkan Vekili İsmail Yağbat tarafından teslim alındı.

Park Bahçeler Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen devir teslim törenine Belediye Başkan Vekili İsmail Yağbat’ın yanı sıra ihaleyi kazanan firma yetkilisi Arif Koçak, Park ve Bahçeler Müdürü Eyüp Aytekin, teknik personel ve firma yetkilileri katıldı. Devir teslim töreninde konuşma yapan Belediye Başkan Vekili İsmail Yağbat Çorum Belediyesi bünyesine 4 yeni traktörü katmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Çorum Belediyesi araç filosu içerisinde 1978 model bir traktörün bulunduğunu çalıştırılan diğer traktörlerin ise kiralık olduğunu ifade eden Yağbat “Mart ayı içerisinde ihalesi gerçekleştirilen traktör alım işimiz Mayıs ayı içerisinde kesinlik kazanarak teslimleri gerçekleştirildi. Teslim aldığımız araçlarımızı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’müzün bünyesinde bu zamana kadar 1978 model bir traktör vardı ve buda yetersiz kalmaktaydı. İhtiyaçların giderilmesi için kiralama yapmaktaydık. Bundan sonraki süreçte kendi öz malımızla şehrimize ve vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Bizlere gerekli desteği gösteren firma yetkililerine aynı zamanda Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzdeki mesai arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  (Mahmut Emin Söylemez)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*