MENU

FETÖ/PDY Operasyonu: 9 Şüpheli Adliyede

Aksaklıkları gidereceğiz’ (4)

‘Aksaklıkları Gidereceğiz’

Sadece özel günlerde değil her zaman yanında olacağız’ (2)

13 Eylül 2019 (0) YORUM OKUNMA: 182 Gündem

‘Sadece Özel Günlerde Değil Her Zaman Yanında Olacağız’

‘Sadece Özel Günlerde Değil Her Zaman Yanında Olacağız’

Yeniden Refah Partisi Çorum Gençlik Kolları Başkanı Ali Tufan ve yönetim kurulu, Kale Mahallesi’nde bulunan Atıl Uzelgun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisinden Çorum Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Tufan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan huzurevi yetkilileri ve sakinleri teşekkür etti.

Huzurevi sakinlerinin tek tek hatırını soran Yeniden Refah Partisi Çorum Gençlik Kolları Başkanı Başkanı Ali Tufan, “Bugüne kadar ülkemize ve bizlere hizmet ettiniz. Artık sizlerin dinlenme zamanı. Bundan sonra bizler sizlere hizmet edeceğiz. Sizlerin her zaman yanında olacağız. Ayrıca siz değerli büyüklerimiz sadece anneler, babalar günü ve bayramlarda değil, her gün baş tacı insanlarımızsınız. İnşallah bundan sonra daha sık sizleri ziyaret edeceğiz. Çünkü biz biliyoruz ki geçmişine sahip çıkamayan geleceğine ümitle bakamaz. Sizler bizlerin geçmişisiniz ve her zaman tecrübelerinizden dolayı sizlerden öğrenecek çok deneyimler var” dedi. (Haluk Söylemez)

 

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*