MENU
nevres-kip

Hayal Meyal

huseyin-celik2

Kankayıbı Kaybediyor

Kadir Şimşek

15 Şubat 2018 (0) YORUM OKUNMA: 8503 Kadir Şimşek Yazıları, Köşe

Suçlu Ayağa Kalk

Suçlu Ayağa Kalk

Geçtiğimiz hafta lider Uşakspor’a 4-3 yenilen Çorum Belediyespor, 3 puan için çıktığı Tekirdağspor karşısında rakibin 72’nci dakikada 10 kişi kalmasına rağmen ilk yarıda atılan gollerle 1-1 sonuçlandı. Dahası Uşakspor’un Elaziz deplasmanında berabere kalmasına rağmen Belediye büyük bir fırsatı kaçırdı.

Çorum Belediyespor takımı beraberlikler takımı oldu.  Her takımın bir sistemi var. Çorum Belediyespor’un en önemli zafiyetlerinden birisi defansında. Defans her gelen topa rastgele vuruyor. Orta sahada beyin görevi yapan yok. Kanatlardan top süren hiç yok.

Forvette gol atmakta zorlanınca doğal olarak deplasman takımları geriye yaslanarak oynuyor. Topu kapınca da kontratakla Belediyespor’un kalesine geliyor. Belediyespor ortada apaçık görünen bu soruna bir önlem alamıyor.

Teknik Heyet ise her maç sonunda hakeme ve hava şartlarına kusur bulup kendi yanlışlarına bakmıyor. Teknik Heyet kendine dönüp nerede hata yapıyoruz diyerek şapkayı önlerine koyup düşünmelidir.

Oyuncu ve Teknik Heyet, suçlu ayağa kalk.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*