MENU
v (2)

Şampiyon Güreşçiye Bir Müjde Daha

Can kaybı yaşanmaması en büyük tesellimiz’ (1)

‘Can Kaybı Yaşanmaması En Büyük Tesellimiz’

Vali Çiftçi Ankara’da (3)

11 Temmuz 2019 (0) YORUM OKUNMA: 194 Gündem

Vali Çiftçi Ankara’da

Vali Çiftçi Ankara’da

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin mezuniyet törenine katıldı.

Vali Çiftçi, dün Ankara’da bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulundu.   Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin mezuniyet törenine katılan Vali Çiftçi, “Mekteb-i Mülkiye’nin kuruluşunun 160. yılında, bu yıl mezun olan genç Mülkiye’li kardeşlerimizin mezuniyet sevincini birlikte paylaştık. Kuruluşundan bu yana bürokrasiye, siyasete, iş hayatına çok değerli kişiler kazandırmış olan okulumuzun en genç mezunlarını tebrik ediyor, arkadaşlarımıza bundan sonraki hayatlarında vatana-millete hizmet yolunda üstün başarılar niyaz ediyorum.Önce Türkiye, sonra Mülkiye” dedi.

Vali Çiftçi daha sonra Konya İHL’den pansiyon arkadaşlarıyla görüştü. Çiftçi, “Konyalı Bürokratlar Grubumuzun yöneticisi, Danıştay Tetkik Hakimi Değerli Suat Şahin üstadımızı da ziyaret ettim. Biz kendisinden ve Konyalılar için yaptığı çalışmalardan memnun ve razıyız. Niyazım o dur ki, Rabbimiz de razı ve hoşnut olsun” diye konuştu. (Haluk Söylemez)

 

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*