MENU
‘AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ’ (9)

HİTÜ’de Devir-Teslim Yapıldı

İSTANBUL YEREL SEÇİMLERİNE ÇORUM TEŞKİLATLARINDAN DESTEK AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANI YUSUF AHLATCI; "İSTANBUL SEÇİMLERİNE KARGI İLÇEMİZ YETER''

Ahlatcı İstanbul’daki Kargılılar’dan Destek İstiyor

29 Mayıs 2019 (0) YORUM OKUNMA: 1123 Karar Web TV

Vali Çiftçi Çocuklar Birlikte Eğlendi

 

Vali Çiftçi Çocuklar Birlikte Eğlendi

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Beyaz Ay Derneğince yürütülen “Birlikte Eğleniyoruz” Projesi kapsamında engelli çocuklarla langırt oynayıp çarpışan arabaya ve ahtapota bindi.

Beyaz Ay Derneği ağır engelli çocukların eğlenceli bir gün geçirmesi ve ailelere ağır engelli çocukların da eğlence merkezlerine gelebileceğini göstermek amacıyla “Birlikte Eğleniyoruz” projesini hayata geçirdi.

Çocuklar gönüllerince eğlenirken Vali Çiftçi de onların eğlencesine ortak oldu. Ağır engelli çocuklarla birlikte aktivitelere katılan Çiftçi, ardından çocuklara hediye dağıttı.

Vali Çiftçi, ağır engelli çocukların da eğlence merkezlerinde vakit geçirebileceğini göstermek ve bu konuda farkındalık oluşturmak istediklerini belirtti.

Beyaz Ay Derneği Başkanı Neslihan Hüsüllüoğulları da ağır engelli çocukların yalnızca eğitim görmesini değil, sosyal hayatın faal bireyleri olmalarını hedeflediklerini söyledi.

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*