MENU
Kurban Kesim Yerleri

Kurban Kesim Yerleri

TÜRKÜCÜ OLMAK İÇİN HAKİMLİĞİ BIRAKTI ADLİYEDE AVUKAT, FESTİVALDE TÜRKÜCÜ

Hakim, Şarkıcı Olmak İçin İstifa Etti

9 Ağustos 2019 (0) YORUM OKUNMA: 572 Galeri, Gündem, Spor

Yeni Çorumspor’da Yeni Yönetim Oluşturuldu

 • çorumspor (5)
  çorumspor (5)
 • çorumspor (6)
  çorumspor (6)
 • çorumspor (7)
  çorumspor (7)
 • çorumspor (1)
  çorumspor (1)
 • çorumspor (2)
  çorumspor (2)
 • çorumspor (3)
  çorumspor (3)
 • çorumspor (4)
  çorumspor (4)


Yeni Çorumspor’da Yeni Yönetim Oluşturuldu

Yeni Çorumspor’un olağan genel kurulu yapıldı. Hamit Işık’ın tek aday olduğu kongrede yeni yönetim belirlendi.

Hatırlanacağı üzere Yeni Çorumspor’un genel kurulu geçtiğimiz hafta toplanmış, aday olmaması nedeniyle genel kurul ertelenmişti. Ertelenen genel kurul dün gerçekleştirildi. Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen genel kurulda Hamit Işık başkanlığında yeni yönetim oluşturuldu.

Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından başlayan genel kurulda ilk olarak divan heyeti oluşturuldu. Daha sonra saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu. Genel kurulun devamında yeni yönetim seçimi yapıldı. Açık oylamayla yapılan seçimde genel kurula tek aday olarak katılan Hamit Işık, kulübün yeni başkanı oldu.

 

Kulüp Derneğe Devredildi

Ardından Yeni Çorumspor A.Ş.’nin derneğe devri konusu genel kurulun gündemine getirildi. Söz konusu gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

 

Çorumspor’u Sahipsız Bırakmayalım

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından dilek ve temenniler bölümünde bir konuşma yapan Yeni Çorumspor’un yeni başkanı Hamit Işık, iş adamlarına seslendi. Çorumspor’a sahip çıkılması gerektiğini kaydeden Işık, “Fatih Özcan’ın ve yönetiminin şampiyonlukta rolü büyüktür. Öyle ki yıllarca tribünlere gelmeyen birçok insan, takımın adının değiştirmesinin ardından tekrar tribünlere gelmiş, her kesimiyle Çorum’u kucaklayan bir takım ortaya çıkmıştır. Yeni sezon öncesi başkanımız Fatih Özcan, defalarca kez belirtmiş olduğu nedenlerden ötürü aday olmayacağını açıkladı. Geçtiğimiz hafta yaptığımız kongreden bugüne kadar geçen sürede birçok adaylık girişimi olsa da somut bir adım atılmamıştır. Bu nedenle uzun süredir kamuoyunu meşgul eden yönetim krizini çözmek, sezonun başlamasına az bir süre kalması sebebiyle bugün yapılan kongrede aday oldum. Kongreden sonra aday olmak isteyip, aday olmayan başkan adaylarını önümüzdeki olağanüstü kongrede aday olmaya davet ediyorum. Çorumspor’u ikinci lige çıkarttık. Daha önceki Çorumspor’un düştüğü durum ortada. Tekrar bu duruma düşmemek için çalışıyoruz. Vekillerimize, Belediye Başkanımıza, sivil toplum kuruluşlarına ve daha önce görev yapmış iş adamlarımıza sesleniyorum. Çorumspor’u sahipsiz bırakmayalım” ifadelerini kullandı.

Işık’ın konuşmasının ardından genel kurul sona erdi.

Öte yandan kabul edilen yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu

“Hamit Işık, Mustafa Ercan, Tuncay Koçak, Hakan Seyrek, Salim Koldaş, Hasan Serdar Yılmaz

 

Denetim Kurulu

Dursun Eker, Emin Söğütçü, Celal İrtürk.” (Abdulkadir Söylemez)

Yorumlar
Paylaş: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInShare on TumblrEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*