Hastanenin İhtiyacı Olan Hekimler İçin Talep

Hastanenin İhtiyacı Olan Hekimler İçin Talep

Hastanenin İhtiyacı Olan Hekimler İçin Talep

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’i ziyaret etti, Çorum merkez ve ilçelerinde devam eden sağlık yatırımları ve yapımı planlanan projeler ile talepleri istişare etti.

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil ihtiyacı olan; Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk Kardiyoloji Uzmanı, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Onkoloji Uzmanı Radyosyon Onkoloji Uzmanı ile ilçe hastanelerinin ve sağlık kuruluşlarının hekim, personel, ekipman vb. ihtiyaç ve talepleri Bakan Yardımcısı Eldemir’e iletildi.

Kavuncu yaptığı açıklamada, “Hemşehrilerimizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması amacıyla, inşaatları devam eden ve önümüzdeki dönemde, ilimiz genelinde yapılacak yeni sağlık yatırım ve hizmetleri ile, ilimizin sağlık alanında ki çıtasını daha da yükseltecek, Çorum’u sağlıkta marka şehir haline getirecektir. İlgi ve alakaları, taleplerimize son derece olumlu yaklaşımları nedeniyle kıymetli Bakanımıza hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.