İYİ Parti’den Meslek Kuruluşlarına Ziyaret

İYİ Parti’den Meslek Kuruluşlarına Ziyaret

İYİ Parti’den Meslek Kuruluşlarına Ziyaret

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Erkan Yıldız ve beraberindeki parti yöneticileri, meslek kuruluşlarına nezaket ve tanışma ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz aylarda yapılan olağan genel kurul sonucu İYİ Parti İl Başkanlığına seçilen Erkan Yıldız ve yönetimi, ziyaretlerini sürdürüyor.

Erkan Yıldız, beraberindeki partililer ile birlikte Çorum Ziraat Odası’nı ziyaret ederek odanın yeni başkanı Adem Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti. Yıldız, Başkan Adem Özdemir’e yeni görevinde başarılar dileyerek, yeni yönetimi kutladı.

İYİ Parti heyeti, ayrıca Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür’ü ziyaret ederek birlik yönetim kurulu ve oda başkanları ile görüştü.

İYİ Partili yöneticiler, Çorum Pancar Ekicileri Kooperatifi’ni de (PANKOBİRLİK) ziyaret ederek, Başkan Ahmet Pehlivan ve diğer kooperatif yöneticileriyle sohbet etti.

Ziyaretler sırasında çiftçinin, üreticinin, esnafın sorun ve talepleri hakkında bilgi alan Erkan Yıldız, iktidara geldiklerinde hayata geçirecekleri projeler hakkında bazı bilgiler verdi.

Ziraat Odası Başkanı Adem Özdemir, ÇESOB Başkanı Recep Gür ve PANKOBİRLİK Başkanı Ahmet Pehlivan da nazik ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti heyetine teşekkür etti.

Ziyaretlerde, İl Başkanı Erkan Yıldız’a parti yöneticileri; Meral Özeşer, Sinem Sarı, Menekşe Fakı, Ömer Köşkerler, Eyüp Özturan ve Birol Tonga da eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.