Eczacılardan Gülser’e Başsağlığı Ziyaret

Eczacılardan Gülser’e Başsağlığı Ziyaret

Eczacılardan Gülser’e Başsağlığı Ziyaret

Çorum Eczacı Odası, depremde yakınlarını kaybeden Emniyet Müdürüne ziyaret gerçekleştirdi.

Çorum Eczası Odası depremde yakınlarını kaybeden Çorum İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser’e başsağlığı ziyaretinde bulundu.

6 Şubat’ta meydana gelen depremlerde birçok vatandaşımız hayatını kaybederken yine birçok vatandaşımız da yakınlarını kaybetmenin acısını yaşadı. O acıyı yaşayanlardan biri de Çorum İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser idi.

Yaşanan depremlerde kız kardeşi, eniştesi ve akrabalarını kaybeden Mehmet Gülser’e taziye ziyaretleri sürerken, Çorum Eczacı Odası da Gülser’e başsağlığı ziyareti gerçekleştirdi.

Çorum Eczacı Odasından yapılan açıklamada “6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan ve birçok ilde hissedilen depremde, Çorum Emniyet Müdürümüz Mehmet Gülser Beyin Hatay’da ikamet eden kız kardeşi Biray Şendağ, eniştesi Murat Şendağ ve daha bir çok yakın akrabaları hayatlarını kaybetmişlerdir. Çorum Eczacı Odası Başkanı Ecz. E. Şefkat Güler, Genel Sekreter Ecz. Arif Sami Bozdoğan ve Sayman Ecz. Seçil Ertürk, Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Gülser Beye taziye ziyaretinde bulunmuşlardır. Ziyarette, Oda Başkanı Ecz. E. Şefkat Güler yaşanılan afetten dolayı üzüntülerini dile getirerek; vefat eden ablası, eniştesi ve akrabaları için Allah’tan rahmet, aileye ve yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulunmuşlardır” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.