Şahiner’den SMA Hastası Bebek İçin Destek Çağrısı

Şahiner’den SMA Hastası Bebek İçin Destek Çağrısı

Şahiner’den SMA Hastası Bebek İçin Destek Çağrısı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, SMA hastası İbrahim Çalış’ı makamında misafir etti.

“Bugün makamımda çok özel bir konuğum var” diyerek ziyaret ile ilgili bilgiler paylaşan Başkan Şahiner, İbrahim bebek için kermes açıldığını da duyurdu.

Kampanyayı tamamlayıp en kısa sürede İbrahim bebeği sağlığına kavuşturmayı amaçladıklarını da dile getiren Şahiner herkesi kermese davet ederek, destek çağrısı yaptı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bugün makamımda çok özel bir konuğumu ağırladım. SMA hastası yavrumuz İbrahim Çalış, annesi Tuğba, babası Mansur ve dedesi Süleyman Çalış ile belediyemize ziyarete gelen İbrahim yavrumuz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Yarın (cuma) Atatürk Meydanında başlayacak olan kermese tüm halkımızı davet ediyorum. İnşallah en kısa sürede kampanyayı tamamlayıp yavrumuzu ilacına kavuşturacağız” dedi.

Şahiner ayrıca kermes ile ilgili de “Amasya İl Başkanımız Sn. Birol Çapkınoğlu, Çorum İl Başkanımız Sn. Erkan Yıldız, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve kadın kolları teşkilatımız ile birlikte Atatürk Meydanında SMA hastası yavrumuz İbrahim için düzenlenen kermese katıldık. 3 gün sürecek olan kermese tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.