Ahlatcı’dan Depremzedeler İçin Çalışan Kadınlara Ziyaret

Ahlatcı’dan Depremzedeler İçin Çalışan Kadınlara Ziyaret

Ahlatcı’dan Depremzedeler İçin Çalışan Kadınlara Ziyaret

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Kadın Kolları Başkanlığı tarafından hayata geçirilen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun” projesi kapsamında yapılan hazırlıkları inceledi.

Kahramanmaraş ve bölgesinde meydana gelen deprem felaketinin ardından Çorum’a yerleşen depremzedeler için AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı, “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun” adıyla bir proje başlatıldı. Proje kapsamında depremzedelerin öncelikli ihtiyaçlarından birisi olan mutfak araç ve gereçleri hazırlanıyor, depremzede ailelere teslim ediliyor.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı da AK Parti İl Başkanlığında proje kapsamında yapılan çalışmaları inceledi.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Ahlatcı, “Kadın Kolları teşkilatımızı ziyarette bulunarak Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızın öncülüğünde, Asrın felaketini yaşayan ailelerimizin öncelikli ihtiyaçlarından biri olan mutfak gereçlerini karşılamak için ‘Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun’ diye mutfak setleri hazırlama kampanyasında hazırlıklarını kontrol ettik. Kıymetli Başkanımıza ve Kadın Kolları teşkilatımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.