Belediyede İstişare

Belediyede İstişare

Belediyede İstişare

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum Belediyesinin deprem bölgesindeki çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Çorum Belediyesinin yeni hizmet binasında bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, AK Parti Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Tuzcu, Belediye Meclis Üyeleri ile belediye yetkilileri katıldı.

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, “Çorum Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın, Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Fatih Temur, Kadın Kolları Başkanımız Meryem Demir ve Ak Parti Belediye Meclis üyelerimiz ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise “AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı – Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan Kaya ve Belediye Meclis Üyelerimizle güncel konularla ilgili istişarede bulunduk. Afşin başta olmak üzere deprem bölgelerine yönelik yardımlarımızı ve şehrimizde devam eden projelerimizi değerlendirdik” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.