‘Kadınlar, Huzurlu, Mutlu ve Sağlıklı Bir Toplumun Teminatıdır’

‘Kadınlar, Huzurlu, Mutlu ve Sağlıklı Bir Toplumun Teminatıdır’

‘Kadınlar, Huzurlu, Mutlu ve Sağlıklı Bir Toplumun Teminatıdır’

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı, “Hayatın her alanında fedakârlığı, cefakarlığı üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlar, huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun teminatıdır” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Kadınlar, anneler; gerçek beka meselemiz ailemizin direği, toplumumuzun temel taşı, başımızın tacıdır. Aileyi ayakta tutan, aile birliğinin teminatı olan ve yarınlarımızın da mimarları kadınlardır, analardır” diye konuştu.

Kadınların huzurlu ve sağlıklı bir toplumun teminatı olduğunu vurgulayan Kavuncu, şunları söyledi:

“Vatan ve millet müdafaası için eşlerini, ciğerpare evlatlarını siper eden kudret timsali; ailesinin birlik ve beraberliğini ayakta tutan merhamet abidesi olan kadınlar, anneler kutsal değerlerimizdir.

Hayatın her alanında fedakârlığı, cefakarlığı üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlar, huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun teminatıdır.

Emekleri, sevgi dolu yürekleri ve fedakârlıklarıyla dünyayı daha önemli ve değerli kılan, ülkemizde birlik beraberlik ruhunu mayalayan, milli manevi değerlerimizi yücelten ve ‘’Gerçek Beka Meselemiz Ailelerimiz’’in temeli, esası, direği annelerimizi, eşlerimizi, kız çocuklarımızı, kardeşlerimizi, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm kadınları sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.

Başta şehit ve gazi anneleri, eşleri ve kızları olmak üzere tüm kardeşlerimizin, sevgili ailemin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor, Rabbimden, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.