Ahlatcı’dan Kermes Teşekkürü

Ahlatcı’dan Kermes Teşekkürü

Ahlatcı’dan Kermes Teşekkürü

Çorum’da geliri depremzedeler için kullanılmak üzere “Kardeşlik Çarşısı” kermesi açıldı.

AK Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ahlatcı “Milletçe nice zorlukların üstesinden geldik, bugünleri de atlatacağız” diyerek herkesi kermese davet etti.

AK Partili kadınlar ile Çorum Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren kadın kültür merkezlerinin gönüllülerinin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla depremlerden etkilenenler için kermes düzenledi.

Hürriyet meydanında kurulan standlarda kadınların kendi imkanlarıyla ürettikleri gıda, giyim ve çeyizlik ürünlerini satışa çıktı. Kermesten elde edilen gelirin tamamı, deprem bölgesine gönderilecek.

Kermes ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ahlatcı “AK Kadınlarımız ve Kıymetli hemşerilerim, fedakarlık ve seferberlik ruhuyla deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Hayırsever hemşehrilerimizi iyilik kervanımızın kermesine davet ediyoruz” dedi.

“Yürek bir ise, acı da birdir” diyen Ahlatcı, belediye, AK Partili kadınlar ve Kızılay’ın ortak hazırladığı kermese katkı sağlayan herkese teşekkür ederek, “İyi ki varsınız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.