Adliye Ek Binası ve Adli Tıp Merkezi Masada

Adliye Ek Binası ve Adli Tıp Merkezi Masada

Adliye Ek Binası ve Adli Tıp Merkezi Masada

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı ziyaret etti. Ziyarette Çorum’a yapılması planlanan Adliye ek binası ile Adli Tıp Merkezi masaya yatırıldı.

AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, geçtiğimiz Çarşamba günü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından bir paylaşım yapan Milletvekili Kavuncu, Çorum’un Adliye ek binası ve Adli Tıp Merkezi taleplerini Bakan Bozdağ’a ilettiğini söyledi. Kavuncu, “İlimiz genelindeki Bakanlığımızın çalışmaları ve yapımı planlanan projelerimiz hakkında taleplerimizi ileterek, istişarelerde bulunduk. Çorum Merkez Adalet Sarayı’nın yanında inşa edilecek olan ek adliye binamızın ihaleye çıkılması talebimiz ile ilimizde kurulması planlanan Adli Tıp Merkezi hususlarında istişarelerde bulunduk” dedi.

Ek hizmet binasının kısa sürede kente kazandırılacağını dile getiren Kavuncu, Hemşehrilerimize daha iyi şartlarda adalet hizmeti vermek amacıyla ilimize yakışır bir ek hizmet binasını en kısa sürede Çorum’a kazandıracağız inşallah.  Bakanımıza ilgi, alaka ve taleplerimize olumlu yaklaşımları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.