Kavuncu: Memur-Sen, Vesayetin Değil Demokrasinin Yanında Yer Almıştır

Kavuncu: Memur-Sen, Vesayetin Değil Demokrasinin Yanında Yer Almıştır

Kavuncu: Memur-Sen, Vesayetin Değil Demokrasinin Yanında Yer Almıştır

AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu, “Memur-Sen hep ayrışmanın değil dayanışmanın, bölünmenin değil bütünleşmenin, vesayetin değil demokrasinin, gücün değil hakkın yanında yer almıştır” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ziyaret etti. Ziyarette Ali Yalçın ile görüşen Milletvekili Kavuncu, “Ziyaretimizde son dönemde, kamu çalışanlarının maaş, ücret, özlük hakları, çalışma koşullarının iyileştirilmesi gibi konularda önemli kazanımların yanında ülkemizde sendikal mücadele, kamu çalışanlarının talep ve beklentileri konularında tecrübe paylaşımı, istişare ve değerlendirmelerde bulunduk” dedi.

Memur-Sen’in her zaman demokrasinin yanında olduğunu vurgulayan Kavuncu, “Memur-Sen hep ayrışmanın değil dayanışmanın, bölünmenin değil bütünleşmenin, vesayetin değil demokrasinin, gücün değil hakkın yanında yer almıştır.  Ziyaretimizde, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen’imizin 7. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlara vesile olması temennisiyle başarı dileklerimizi ilettik. Samimi dostlukları ve misafirperverliği için değerli genel başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.