‘Ömrümü Geçirdiğim Şehir İçin Adayım’

‘Ömrümü Geçirdiğim Şehir İçin Adayım’

‘Ömrümü Geçirdiğim Şehir İçin Adayım’

AK Parti önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Mustafa Gökgöz, partisinden Milletvekili Aday Adayı olduğunu duyurdu.

AK Parti’nin önceki İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı’nın yönetiminde İl Başkan Yardımcısı olarak görev alan, 52 yaşındaki Mustafa Gökgöz, partisinden Milletvekili Aday Adaylığını dün düzenlediği basın toplantısıyla kamuoyuna açıkladı.

Toplantıda “Geçerken uğradığım değil, ömrümü geçirdiğim şehir için adayım. Poz vermek için değil, omuz vermek için adayım. Parası olan için değil, yarası olan için adayım” diyen Gökgöz, şunları söyledi:

“Bismillah her hayrın başıdır. Biz de her daim yaptığımız gibi “niyet hayır, akıbet hayır diyerek çıktığımız bu yola besmele ile sağ ayağımızı atalım inşallah. Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. 1971 yılında Azap Sokak’ta doğdum, asırlardır Çorum’da varlığını sürdüren bir aileden gelmekteyim. Albayrak İlkokulu, İmam Hatip Lisesi orta kısım ardından da Atatürk Lisesini bitirdim. Sonrasında da toplamda 18 üniversite bitirmiş bir kardeşinizim, iki bölümde de hâlihazırda eğitimimi sürdürmekteyim. Ekonomi tahsili aldığım için ekonomiyi biliyorum, hukuk biliyorum, uluslararası ilişkileri biliyorum. İş güvenliği uzmanı ve çalışma ekonomistiyim, çalışma yaşamını biliyorum, 30 yıldır yazılım işiyle uğraşıyorum, bilişim sektörünün sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Esnafım ve hep esnafın içindeydim, onların sorunlarını ve çözüm yollarını da biliyorum. Mühendis olduğum için proje nasıl yapılır, nasıl hayata geçirilir biliyorum. Mülkiyeli bir siyaset bilimci olduğum için siyaset nasıl yapılır biliyorum. Üniversitede hocalık yaptım, üniversitelerin meselelerini biliyorum. Her daim öğrenci olduğum için öğrencilerin sorunlarını biliyorum.

Cenab-ı hak Kuran-ı Kerim’de ‘Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?’ buyurmaktadır. Kıymetli kardeşlerim, Ben ilk bu şehirde aşık oldum ve ilk bu şehre aşık oldum. Geçerken uğradığım değil, ömrümü geçirdiğim şehir için adayım Poz vermek için değil, omuz vermek için adayım. Parası olan için değil, yarası olan için adayım. Ayağı yere basan, fizibilitesi yapılmış projeler için adayım. Türkiye Yüzyılını Cumhurbaşkanımızın önderliğinde inșa eden neferlerden birisi olmak için adayım. Eğitim yaşamım boyunca pek çok kıymetli hocadan dersler aldım, şimdi de dünya siyasetinin lideri, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın rahle-i tedrisatından geçmek için adayım. Liderimiz ‘Yarın değil, hemen şimdi’ dediği için adayım. Kibirden ve de kifayetsiz muhterislerden olmaktan Allah’a sığınarak, milletvekili aday adaylığımı ilan ediyorum. Rabbim sırat-ı müstakimden ayırmasın, hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin.”

Toplamda 18 üniversite bitiren 52 yaşındaki Mustafa Gökgöz’ün asıl mesleği bilgisayar mühendisliği. Ancak kamu yönetiminden medya iletişime, iş güvenliği uzmanlığından arabuluculuğa kadar birçok farklı alanda üniversite bitirmesiyle ulusal basında da kendisine yer bulmuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.