‘Kaldırın Beni, Sarılalım’

‘Kaldırın Beni, Sarılalım’

‘Kaldırın Beni, Sarılalım’

Afyonspor’un tecrübeli oyuncusu Olcay Şahan’a Çorum FK tribünleri özel ilgi gösterdi.

Çorum FK’nin Afyonspor’u konuk ettiği maç öncesi ve sonrası rakip takımın tecrübeli oyuncusu Olcay Şahan’a tribünler destek verdi.

Daha önce yıllarca Beşiktaş ve Trabzonspor gibi takımların formasını giyen gurbetçi orta saha oyuncusu Olcay Şahan bir kez daha Çorum FK’ye rakip oldu.

Kırmızı-Siyahlılara her iki maçta da gol atmayı başaran Olcay Şahan, Çorum Şehir Stadındaki maç öncesi ve maç sonrasında taraftarın ilgisini üzerine topladı.

10 kişi kalan takımını orkestra şefi gibi yöneten ve 90 dakika boyunca sahada basmadık yer bırakmayan Olcay Şahan maç sonrası önce maraton tribünlerine giderek bir taraftara formasını verirken ardından tribündeki Beşiktaşlı futbolsever ile sohbet etti. Burada kendisine gösterilen sevgiye karşılık veren tecrübeli oyuncu soyunma odasına gitmeden önce kendisine seslenen taraftarın yanına da gitti.

Taraftarın Sitemine Karşılık Verdi

Çorum FK’li taraftarın “Maçta çok zaman geçirdiniz” sitemine “10 kişi kaldık ve 2-1 öndeydik. Başka ne yapabilirdik? Bu çok doğal” diye cevap veren Olcay kısa süre sonra taraftarın övgülerine aynı şekilde karşılık verdi.

İlginç Bir Fotoğraf!

Hızını alamayan Olcay “Kaldırın beni, sarılalım” diyerek taraftarın kendini kaldırmasını istedi ve ortaya ilginç bir fotoğraf çıktı.

2-3 saniye taraftarın desteği ile havada kalarak Beşiktaşlı taraftar ile sarılan Olcay ardından fotoğraf çekilme isteklerini de geri çevirmedi.

Şahan daha sonra tribünün alkışları arasında soyunma odasına gitti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.