Rumi Bekiroğlu, Milletvekili Aday Adayı

Rumi Bekiroğlu, Milletvekili Aday Adayı

Rumi Bekiroğlu, Milletvekili Aday Adayı

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Genel Merkez Etik Kurulu Üyesi ve Teşkilat Bölge Koordinatörü Av. Rumi Bekiroğlu, partisinden Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Rumi Bekiroğlu, dün Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün’e Milletvekili Aday Adaylığı dosyasını teslim etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Rumi Bekiroğlu, “Temiz siyaset anlayışıyla yol yürümekten onur duyduğum Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu  ile kurucusu olmaktan gurur duyduğum  Gelecek Partisi’nden  28. Dönem Çorum Milletvekili aday adaylığımı kamuoyuna arz ederim. Adalet, demokrasi, refah, eşitlik, siyasi ahlak düsturuyla şimdiye kadar çeşitli görevlerle hizmet ettiğim Çorum’a şimdi de meclis çatısı altında hizmet etmek için bu yoldayım” dedi.

Türkiye’yi tekrar belirledikleri prensiplerle birlikte inşa edeceklerini vurgulayan Bekiroğlu, “Sanayi, tarım, turizm ve medeniyetlerin beşiği olan şehrimize ne gerektiğini biliyorum. Şeffaf, hizmet odaklı, kapsayıcı anlayışla; maalesef sekteye uğrayan devlet hafızası, ortak akıl,liyakat,hoşgörü prensiplerini tekrar inşa ederek projelerimizi hayata geçireceğiz. Çorum’da doğdum, Çorum’da büyüdüm; şimdi de projelerimizi ve hayallerimizi gerçekleştirmek adına memleketim ve ülkem adına çalışacağım” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.