AK Partili Çorumlulardan Asım Balcı’ya Destek Ziyareti

Yayınlama: 31.01.2024

Djqklwdjklqjwdklqwjdklqjwd Jpg

AK Partili Çorumlulardan Asım Balcı’ya Destek Ziyareti

Aşgın ve Ahlatcı, Balcı’yı ziyaret etti.

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, şu an Altındağ Belediye Başkanı olan ancak önümüzdeki seçimlerde Mamak Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Asım Balcı’yı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı’ya ziyaretleri sırasında AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş da eşlik etti.

Başkan Aşgın ve Milletvekili Ahlatcı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda ziyaret ile ilgili görsellere yer verirken, açıklamalarda da bulundu.

AŞGIN: ÇORUMLU ÇALIŞKANDIR

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın “Çorumlu her yerde, her işte çalışkandır ve başarır.

Ankara Altındağ’da çok başarılı çalışmalarından sonra Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen değerli hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı’yı Çorum teşkilatlarımız ve milletvekillerimizle tam kadro ziyaret ederek kendisine desteğimizi ilettik” dedi.

AHLATCI: KAZANAN MAMAK OLACAK

Çorum AK Parti Milletvekili Yusuf Ahlatcı “Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz. AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayımız, kıymetli hemşehrimiz Sn. Doç. Dr. Asım Balcı Başkanımızı Çorum heyetimizle birlikte ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Kazanan Ankara, Kazanan Mamak olacak” dedi.