Çorum FK Teknik Direktörü Özbalta, Kocaelispor İle İlgili Konuştu

Yayınlama: 12.05.2024

Corum Fk Teknik Direktoru Ozbalta Kocaelispor Ile Ilgili Konustu 2

Çorum FK Teknik Direktörü Özbalta, Kocaelispor İle İlgili Konuştu

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Serkan Özbalta, Play-Off’ta karşılaşacakları Kocaelispor ile ilgili, “Onlar tecrübesini biz oyunumuzu konuşturmaya çalışacağız” dedi.

Trendyol 1. Lig’de sezon tamamlandı. Cumartesi günü Boluspor’a deplasmanda mağlup olan Çorum FK, ligi beşinci sırada tamamladı. Karşılaşmanın ardından düzenlenen toplantıda Çorum FK Teknik Direktörü Serkan Özbalta, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Özbalta, gazetemiz muhabirinin “Play-Off’ta Kocaelispor ile eşleştik, Kocaelispor ile ilgili ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine Kocaelispor ile ilgili ne düşündüğünü anlattı. Özbalta, “Kocaelispor ile iki mücadele yaptık ve ikisinde de çok iyi oynadık. Gerek pozisyon zenginliği gerek oyun organizasyonları olan maçlardı. 3-4 hafta önce sahamızda oynadığımız ve 1-1 biten maçta da  biz galibiyete yakındık. Son haftalarda ivme kaybettiler ama çok kaliteli oyuncuları var. Play-off’lar çok farklı oluyor. Onlar da bu maçlarda kaliteli oyuncularının tecrübelerinden faydalanmak isteyecekler. Biz de oyuncularımızın özverilerini ve oyun kalitemizi konuşturmak istiyoruz. Ayrıca bir 12’nci adamımız var. Taraftarımız da 5-6 haftadır çok etkili. İnanıyorum ki bu maçta da bizi yalnız bırakmayıp tribünleri dolduracaklar. Biz de onların desteği ile maçı kazanacağız” diye konuştu.