• Çorum 7° PARÇALI AZ BULUTLU
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ

KÖGgs 1 - 1 SAMSfb

PNDKgs 0 - 0 EYPfb

EFKgs 16:00 BNDfb

GÖZgs 19:00 ALTfb

JAPgs 0 - 1 KRKfb

İSPgs 22:00 ALMfb

BELgs 16:00 FASfb

HIRgs 19:00 KANfb

EBSgs 15:30 FLEfb

BRFCgs 17:00 BOWOfb

BURTgs 17:00 CTWNfb

NEWPgs 18:15 DERfb

IPSgs 20:00 BUXfb

MFCgs 20:00 AMAfb

PSCgs 1 - 0 SCCfb

GVFCgs 18:00 CDNfb

BOAgs 23:45 VİLfb

TSVgs 16:00 SCNfb

TEOgs 16:00 H96(A)fb

SSVJgs 17:00 SVDAfb

ECgs 1 - 0 VFGHfb

ZFCMgs 15:30 HER(A)fb

CFCgs 16:00 CZJfb

REGgs 2 - 0 BVfb

FROgs 17:00 CAGfb

CMgs 17:00 BARfb

CITgs 17:00 CCfb

BREgs 17:00 SPALfb

PERgs 17:00 GENfb

FCSgs 17:00 ASCfb

PALgs 20:00 FBCVfb

FCPVgs 2 - 1 SCNfb

USTgs 16:30 LCCfb

NOVgs 16:30 PIAfb

JUV(A)gs 16:30 MFCfb

PRSgs 16:30 PORfb

USPgs 16:30 USDVfb

ALBgs 19:30 APPfb

FSSgs 19:30 TREfb

PADgs 19:30 ACRSfb

ACgs 1 - 0 VITCfb

PESgs 16:30 CZfb

MFCgs 16:30 USF fb

ACRMgs 16:30 TURfb

GELgs 16:30 PICfb

ASAgs 16:30 GGNfb

CROgs 16:30 USLCfb

AVEgs 16:30 TARfb

SSMgs 19:30 VIFfb

JSgs 19:30 POT fb

KR(II)gs 2 - 2 KMZfb

VGAgs 1 - 1 FCRMfb

VELgs 1 - 0 FCYKfb

FCRKgs 0 - 0 NEFfb

AKRgs 0 - 0 SKAfb

FCSYgs 16:00 DİNfb

FCKKgs 16:00 VULfb

FCAVgs 17:00 UFAfb

FCKgs 19:00 KHIfb

FCLMgs 19:00 NNOfb

KSSgs 16:00 FCFVfb

ZENgs 16:00 FCSMfb

ROSgs 2 - 0 FCTG fb

FCDMgs 0 - 0 FKOfb

LPAgs 3 - 1 CDTfb

BUFCgs 16:00 ZARfb

LGNSgs 18:00 GRAfb

LUGgs 18:15 LEVfb

CARgs 20:00 EİBfb

CTAgs 1 - 2 PCFfb

CFTgs 0 - 0 RBLfb

ALFgs 0 - 2 SSRfb

LIDgs 0 - 1 RMCfb

FUEgs 19:00 DEPfb

RFEgs 19:00 MERfb

CDAgs 0 - 0 INTfb

RUIgs 1 - 3 GIMfb

CFLNgs 1 - 0 ELDfb

LOGgs 0 - 1 AMOfb

CORgs 18:00 RSBfb

OSBgs 19:00 ATHfb

ŞANgs 1 - 0 NBSfb

BÖİgs 0 - 4 ERKSfb

TİYgs 1 - 2 ANKSfb

ERZRgs 1 - 1 SBLDfb

İNGgs 0 - 0 ASFfb

ISPSgs 0 - 0 AFYfb

DÜZgs 0 - 0 ÇFKfb

TSFKgs 2 - 1 BALfb

KIRKgs 2 - 0 KASfb

IFKgs 1 - 1 SBLDfb

DYSgs 0 - 0 KFSKfb

AFKgs 0 - 0 UUŞKfb

FSKgs 1 - 0 PZRfb

VFKgs 0 - 1 SRYfb

ZNGKgs 0 - 0 CGBfb

ÇATgs 2 - 2 KBLDfb

1970gs 1 - 0 YOMfb

NEVBgs 2 - 0 ŞİYfb

İÇİgs 2 - 0 ESKfb

AFKgs 0 - 1 EDRSfb

BKÜHgs 0 - 1 KKBfb

BDSgs 1 - 0 KNYfb

ORFKgs 1 - 0 KSKfb

ELZgs 0 - 1 HSKfb

KUŞgs 2 - 1 ORDfb

KBAgs 2 - 1 TRGfb

AYVgs 1 - 0 DGBfb

GSFgs 0 - 0 IFKfb

EBLDgs 1 - 0 KMSfb

BLVSgs 1 - 1 AKESfb

BPAŞgs 1 - 0 OFSfb

EGVSgs 0 - 0 EKFKfb

NAFKgs 1 - 1 ERBfb

BYÇgs 0 - 1 MMSfb

AHOPgs 2 - 1 AKHfb

KPZgs 1 - 0 BTBSfb

FABgs 2 - 2 BRYfb

ÇFKgs 1 - 1 ESFKfb

BRGBgs 0 - 1 OSMfb

68YABgs 0 - 0 MASKfb

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başladı

Çorum, Liseli Genç Kız ve Erkeler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor. Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakalarda 200 sporcu mücadele ediyor.

Okul Sporları etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseli Genç Kız ve Erkeler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Çorum’da gerçekleştiriliyor. Şampiyona dün Atatürk Spor Salonunda oynanan ilk maçlarla başladı. 21 Şubat tarihine kadar devam edecek şampiyona çekişmeli müsabakalara sahne oluyor.

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına 27 ilden 50 takım katılıyor. Kızlarda 100, erkeklerde 100 olmak üzere 200 sporcunun madalya mücadelesi verdiği şampiyona sonunda başarılı olan sporcular İsrail’de yapılacak olan Uluslar arası Masa Tenisi Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak.

Çorum 3 gün sürecek bu şampiyona süresince; sporcu, antrenör ve hakem heyetleriyle birlikte 350’yi aşkın misafiri ağırlayacak. Şampiyonada Çorum’u ise Özel Pınar Anadolu Lisesi sporcuları temsil ediyor.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
Yazarlar
Video
Galeri
Kesin Karar Gazetesi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Kesin Karar Gazetesi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Don`t copy text!