• Çorum 18° PARÇALI AZ BULUTLU
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ

Raketin şampiyonları belli oldu

Okul Sporları etkinlikleri kapsamında Çorum’da düzenlenen Liseli Genç Kız ve Erkeler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi.

19-21 Şubat 2016 tarihlerinde Çorum’da gerçekleştirilen Okullararası Gençler Türkiye Şampiyonasına 27 ilden 50 takım katıldı. Kızlarda 100, erkeklerde 100 olmak üzere 200 sporcu madalya mücadelesi verdi.

Müsabakalar sonunda Genel takım sıralamasında Erkeklerde Adana Özel Burç Vural Anadolu Lisesi, Kızlarda ise İstanbul Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Anadolu Lisesi oldu birinci oldu. Şampiyonada Çorum’u temsil eden Özel Pınar Anadolu Lisesi ise dokuzuncu oldu.

Genel takım sıralamasında ilk üçe giren takımlar şunlar;

Erkeklerde;    1. Ankara Özel Burç Vural Anadolu Lisesi, 2. Yalova Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi, 3. İstanbul Tuna Anadolu Sağlık Meslek Lisesi,

Kızlarda ise; 1. İstanbul Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Anadolu Lisesi, 2. Ankara Özel Türk Yurdu Lisesi, 3. Adana Özel Burç Üçgül Anadolu Lisesi.

Şampiyona sonunda başarılı olan sporcular İsrail’de yapılacak olan Uluslar arası Masa Tenisi Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
5.127.548

VAKA

4.961.120

İYİLEŞME

44.983

ÖLÜM

166.428

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
163.642.990

VAKA

99.829.241

İYİLEŞME

3.390.358

ÖLÜM

63.813.749

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri
Kesin Karar Gazetesi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Kesin Karar Gazetesi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Don`t copy text!