Çorum FK’de Yine Penaltı Kaçtı, Yine Kriz Çıktı

Yayınlama: 06.05.2024
Düzenleme: 06.05.2024 11:25

Corum Fkde Yine Penalti Kacti Yine Kriz Cikti

Çorum FK’de Yine Penaltı Kaçtı, Yine Kriz Çıktı

Temsilcimiz Ahlatcı Çorum FK, Şanlıurfaspor maçında da penaltı kaçırdı. Kaçan penaltı sonra yine saha içinde kriz çıktı.

Trendyol 1’inci ligde bitime iki hafta kala sahasında kümede kalma mücadelesi veren Şanlıurfaspor’u konuk eden Kırmızı-Siyahlılar penaltı kazandı.

İyi oynamadığı maçın 22’nci dakikasında penaltı kazanarak büyük bir fırsat yakalayan Kırmızı-Siyahlılar ayağına gelen fırsatı Hakan Barış ile değerlendiremedi.

Alınan karar neticesinde topun başına geçen Hakan Barış, kalecinin sağına vururken kaleci Alperen köşeyi doğru tahmin ederek golü engelledi ve temsilcimiz öne geçme şansını kaybetti.

 

KAÇAN PENALTI SONRASI YAŞANANLAR

Kaçan penaltı sonrası Ahmet İlhan Özek adeta çıldırdı. Sinirli bir şekilde teknik heyetin yanına giden Ahmet İlhan hararetli şekilde yardımcı teknik direktör Ziya Akçeken’e bir şeyler anlattı. Hızını alamayan Ahmet İlhan saha içinde de takım arkadaşlarına bir şeyler anlatırken kendisini izlediğini gören Hakan Barış’ın da yanına gitse de Hakan Barış da kendisine tepki gösterdi.

Ahmet İlhan Özek’in olumlu tepkilerine karşılık vermeyen Hakan Barış olay yerinden uzaklaştı. Yaşananlardan sonra maç tekrar başladı.

 

2’NCİ YARIYA SARILARAK ÇIKTILAR

2’nci yarıya kol kola çıkan Ahmet İlhan Özek ve Hakan Barış kendilerine destek veren taraftara giderek alkış tuttu.