1.Lig’in En Değerlisi Kocaelispor’da

Yayınlama: 14.09.2023

1.Ligin En Degerlisi Kocaelisporda

1.Lig’in En Değerlisi Kocaelispor’da

Trendyol 1.Lig’deki Kocaelispor, transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala 1.Lig’deki en yüksek piyasa değerine sahip futbolcuyu kadrosunda barındırıyor.

Kocaelispor, Trendyol 1.Lig’de 4 haftada 6 puan topladı. Yaptığı takviyelerle gözünü en az Play-Off’lara diken yeşil siyahlılar kadrosunu zenginleştirdi.

Yeşil siyahlılar transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala 16 transfer gerçekleştirdi. Son olarak Ankaragücü’nden Gürcistan asıllı kanat oyuncusu Giorgi Beridze’yi katan Kocaelispor 15 Eylül Cuma gününe kadar en az 1 transferi daha tamamlamayı planlıyor.

Kocaelispor’un şu ana kadarki en değerli transferleri sırasıyla Beridze, Tanque, Emir Ortakaya ve Burak Öksüz oldu.  Kocaelispor son transferiyle birlikte 1.Lig’in en maliyetli 4.takımı oldu. İlk sırayı Eyüpspor alırken, Göztepe 2 ve Bandırmaspor 3’üncü sırada yer aldı.

Süper Lig’den transfer olan Gürcü futbolcu Beridze aynı zamanda Trendyol 1.Lig’in piyasa değeri en yüksek futbolcusu oldu. Beridze’yi Eyüpspor’dan Prince Ampem ve Bodrumspor’dan Gökdeniz Bayrakdar takip etti. (Haber Merkezi)