Ahlatcı: Bayat Halkı Yine AK Parti Diyor

Yayınlama: 05.05.2023

Ahlatcı: Bayat Halkı Yine AK Parti Diyor

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Yusuf Ahlatcı, 14 Mayıs’ta yapılacak seçim çalışmaları kapsamında Bayat İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Çorum’un Bayat ilçesine çıkarma yapan Ahlatcı, ilçede kurulan halk pazarını gezdi ve esnaf ziyaretin de bulundu.

Pazar yerinde vatandaşlarla ayaküstü sohbet eden Ahlatcı,  onların hal ve hatırını sorarak isteklerinin olup, olmadığını sordu

Esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunan Ahlatcı, esnaflarla sohbet edip sorunları dinledi.

Ahlatcı, Yoğun İlgiyle Karşılandı

Esnafların büyük ilgi gösterdiği Ahlatcı, Bayatlılara gösterdikleri ilgi ve sevgiden dolayı teşekkür ederek, “İnsanı misafirperver, esnafı samimi olan Bayat İlçemizin bugün AK Parti sevdası görülmeye değerdi” dedi.

Bayat’ta gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu belirten Ahlatcı, AK Parti’nin yine Bayat’ta rekor oy alacağını ifade etti.

Ahlatcı, esnaflardan ve vatandaşlardan 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istedi.

Vatandaşlara ve esnafa 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerin öneminden de bahseden Ahlatcı, “AK Parti iktidarlarında Cumhurbaşkanımız liderliğinde bugüne kadar eğitimden sağlığa ulaşımdan yerli ve milli sanayi hamlesine kadar güzel işlere imza atıldı. Bu kazanımların korunması ve “  Türkiye Yüzyılı” vizyonunu doğrultusunda yeni hedeflere ulaşılması adına milletimiz yine desteğini gösterecektir” diye konuştu.

Çorum’da hedeflerinin 4 milletvekili çıkarmak olduğuna vurgu yapan Ahlatcı “ Bayat İlçemizde ki esnaf ve vatandaşlarımızdan partimize çok olumlu yaklaşım olduğunu görüyoruz. Asla istikrarı bozmak istemiyorlar. Ziyaret ettiğim esnaflar, Çorum’da 4 milletvekilinide mutlaka almamız gerektiğini söylüyorlar. Çok şükür Türkiye üzerinde oynanan çirkin oyunları esnaf ve vatandaşlarımız farkına varmış.  Şimdi 6’sı 7’si bir araya gelerek ittifak oluşturuyorlar. Muhalefetin kumpaslarına ve iftiralarına karşı milletimizin gönlünü asla çelemeyeceklerine Bayat’ta şahit olduk. Milletimizin gönlünde nasıl taht kurduysak bundan sonra da aynı duruşumuzu sergileyeceğiz” şeklinde konuştu.

Bayatlı vatandaşların 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde yine istikrardan yana oy kullanacaklarını belirten Ahlatcı, vatandaşların AK Parti’ye olan güvenlerinde zerre azalma olmadığına dikkat çekti.

Ahlatcı’ya Bayat ilçesinde yaptığı ziyaret yer sırasında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı genel merkez bilgi ve iletişim teknolojileri Başkanı Ömer İleri, AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, Bayat İlçe Başkanı Fatih Balcıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. (Sümeyra Özdoğan)