Ahlatcı Depremzedeler İle Bir Araya Geldi

Yayınlama: 28.02.2023

Ahlatcı Depremzedeler İle Bir Araya Geldi

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı yurtların tam kapasite çalışarak depremzedelere hizmet ettiğini söyledi.

Depremzedeler ile bir araya gelen Ahlatcı birlik-beraberlik mesajları vererek “Zorlukları birlikte aşacağız” mesajı verdi.

Kahramanmaraş ve çevresindeki depremlerden etkilenerek Çorum’a sığınan ve Çorum’daki çeşitli yurtlarda kalan depremzedeleri ziyaret eden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı yurtların her daim depremzedelerin yanında olacağını söyledi.

“Yurtlarımız Tam Kapasite Depremzedelerin Yanında”

Ahlatcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yurtlarımızda kalan kıymetli depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Yurtlarımız tam kapasite çalışarak depremzede vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermek için gayret ediyor. Her daim yanlarında olacak, güzel günlere birlikte kavuşacağız” dedi.

Farklı noktalardaki depremzedeleri ziyaret eden Ahlatcı, depremzedelere sıcak içecek de dağıttı.

“Zorlukları Birlikte Aşacağız”

Depremin mağdur ettiği hiçbir vatandaşı sahipsiz bırakmayacaklarını söyleyen Ahlatcı ayrıca “Birbirimize sımsıkı sarılacağız, büyük zorlukları beraber aşacağız. Bizler, her zorlukla birlikte bir kolaylığın olduğuna inanan ve her zorluğu birliktelikle aşan bir milletiz. Tarihteki acı safhaları umut ve inançla geride bıraktığımız gibi bugünleri de ruhla aşacağız. Her zaman olduğu gibi “Önce insan” şuuruyla hareket edecek ve afetzedelerimize her konuda yardım edeceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.