Ahlatcı: Hastanenin Kapasitesini ve Kalitesini Artırıyoruz

Yayınlama: 07.11.2023

Ahlatci Hastanenin Kapasitesini Ve Kalitesini Artiriyoruz 1

Ahlatcı: Hastanenin Kapasitesini ve Kalitesini Artırıyoruz

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sinan Zehir’i ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Ahlatcı, önümüzdeki dönemde hastanenin kapasitesini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, geçtiğimiz Pazartesi günü Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Hastane Başhekimi Doç. Dr. Sinan Zehir ile görüşen Milletvekili Ahlatcı, hastanenin çalışmaları ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler aldı.

Hastanenin yatak kapasitesinin 700’den 825’e ulaştırıldığını vurgulayan Ahlatcı, 16 yataklı yoğun bakım ünitesi, sekiz yataklı koroner yoğun bakım ünitesi, göz enjeksiyon birimi, kardiyopulmoner rehabilitasyon ünitesi, beş adet lokal ameliyathane ve ayılma üniteleri ile günübirlik tedavi servisi gibi modern üniteler eklenip hizmete açıldığını ifade etti.

Çorum’un sağlık altyapısını güçlendirmek için çalıştıklarını belirten Milletvekili Ahlatcı, “Çorum’un sağlık altyapısını güçlendirmek, vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için yoğun çaba harcıyoruz. Yapacağımız yeni yatırımlarla hastanemizin kapasitesini artırarak, vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Sağlık herkesin en temel hakkıdır ve biz bu hakkı en iyi şekilde sağlamak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ahlatci Hastanenin Kapasitesini Ve Kalitesini Artiriyoruz 1 Ahlatci Hastanenin Kapasitesini Ve Kalitesini Artiriyoruz 2

Ahlatci Hastanenin Kapasitesini Ve Kalitesini Artiriyoruz 3