“Büyük Bir Zafere İmza Attık”

Yayınlama: 01.04.2024
Düzenleme: 01.04.2024 16:05

Dhqwjdhqwjkdhjqkwd Jpg

 

“Büyük Bir Zafere İmza Attık”    

Çorum Belediye Başkanlığına kesin olmayan sonuçlara göre yeniden seçilen Cumhur İttifakının adayı Halil İbrahim Aşgın sayım işlemlerini bitmesi ile birlikte açıklama yaptı.

Eski belediye binasında kendisini destekleyenler ile buluşan Aşgın düşüncelerini paylaştı.

“İlk beş yılda olduğu gibi hakkın rızası ve halkın duası dışında dünyevi hiçbir şeyi önümüze hedef olarak koymadan aşkla, muhabbetle yola revan oluyoruz” diyen Aşgın, Çorum’da yeniden sevginin, barışın, kardeşliğin kazandığını söyledi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın kendisini destekleyenler ile buluştuğu programa AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı ile Cumhur İttifakındaki siyasi partilerin temsilcileri de katıldı.

Çorum Belediyesi Mehter Takımının gösteri yaptığı kutlama etkinliğinde havai fişek gösterisi de gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici önderliğinde yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirten Aşgın, Çorum’da 15 mahalleyi bir ve beraber görerek, adaletten ayrılmadan doğru işi yapmaya gayret göstereceğini dile getirdi ve “Durmadan, usanmadan koşacağız. Bu süreçte emekleriyle, dualarıyla bize katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkanlığa tekrar seçilen Cumhur İttifakı adayı Halil Ibrahim Aşgın’ın konuşmasından şu ifadelere yer verdi:

Allah için doğru işi güzel işi yapmaya gayret göstereceğiz. Durmadan, usanmadan koşacağız. Ben huzurlarınızda bu süreçte emekleriyle katkılarıyla dualarıyla bize yardımcı olan tüm AK Parti teşkilatlarına huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yine Türkiye’de Cumhur İttifakı ile beraber el ele verilerek zafer nasıl kazanılır, nasıl durmadan usanmadan seçim kazanılır bunu bir kez daha gösteren Milliyetçi Hareket Partisi kıymetli mensuplarına huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum.

 

“IŞIKLARIMIZ YANACAK DEDİK, YANDI”

Sayın milletvekillerimiz elini taşın altına koydu. Bu zafer hepimizin  Hamdolsun bir olduk, beraber olduk, kardeş olduk tekrar. Çorum’da samimiyet, gayret ve aşk kazandı. Aşkla çalışanlar aşkla koşanlar kazandı. Hep “Allah’ın izniyle yolu doğru olanın hakkın rızası peşinde koşan Allah yardım eder” dedik. Allah da yardım etti ve Allah’ın izniyle 31 Mart’ı 1 Nisan’a bağlayan gece AK Partililerin ışıkları yanacak dedik yandı. Milliyetçi Hareket Partisinin ışıkları yanacak dedik, yandı. Büyük Birlik Partisi ışıkları yanacak dedik yandı.

 

“CHP’NİN IŞIKLARINI DAHA ÇOK SÖNDÜRECEĞİZ”

Bir de “Laftan başka bir şey, dedikodudan, fitneden fesattan başka bir şey üretmeyen partilerin; Cumhuriyet Halk Partisin ışıkları saat 12 gösterince sönecek” dedik söndü mü söndü. Allah’ın izniyle o ışıkları daha çok söndüreceğiz.

AK Partimizin, MHP’mizin BBP’nin bu milleti aşkla seven bu bayrağa aşkla bakan devletimiz yücelsin milletimiz yücelsin diye gecesini gündüzüne katan Cumhur ittifakının ışıklarını yakmaya devam edeceğiz.

Allah’ın izniyle büyük bir ders verdik. Çorumluların birlik olduğunda nasıl büyük bir zafere imza atıyoruz herkese gösterdik.

 

“TEPEDEN BAKMAYACAĞIZ, KUCAKLAYACAĞIZ”

Biz bunu Rabbimizden biliyoruz ve bu başarıdan sonra ilk yaptığımız şey alnımızı secdeye koymak oldu. Bundan sonra asla aşağılamadan asla tepeden bakmadan asla tevazuyu samimiyeti gayreti elden bırakmadan Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır Devlet Bahçeli’ye yakışır bir şekilde devlet adamı kimliği şekilde yakışır bir şekilde kucaklayarak bütünleştirerek birleştirerek ayırmadan kayırmadan bütün Çorumlu bütün mahalleriyle ev ev hane hane bir ve beraber kardeşçe beraber yola devam edeceğiz.

Bütün halk kesimleri için daha yaşanabilir bir Çorum’u hep beraber inşa etmeye Allah’ın izniyle devam edeceğiz.

 

YouTube video